نسخه اولیه لپ تاپ گیمینگ ریز دارای ۳ صفحه نمایش تاشو است

[ad_1]

پروژه Valerie نام محصولی در مراحل اولیه توسعه از ریزر است که مجهز به ۳ صفحه نمایش تاشو به سمت بیرون شده است.

پروژه‌ی Valerie ریزر در واقع لپ‌تاپی است که در ظاهر به بلید پرو شبیه است اما به جای یک صفحه نمایش، به سه صفحه نمایش تاشو به سمت بیرون مجهز شده است که هر چند زیباترین سیستم گیمینگ را در اختیار شما قرار نخواهد داد اما دیدن آن همیشه جذاب بوده و حسی متفاوت خواهد داشت.

استفاده از چندین صفحه نمایش در پی‌سی‌های گیمینگ معمول است و به گیمرها امکان استفاده از زاویه‌ی دید عریض و البته انجام چند کار در آن واحد را می‌دهد. البته بلید پروی ریزر با پردازنده‌ی گرافیکی  GTX 1080 خود گزینه‌ای خوب برای گیمرها محسوب می‌شود اما اگر نیاز به چند مانیتور داشته باشید، گزینه‌ای در بین لپ‌تاپ‌ها وجود ندارد.

پروژه والرین ریزر

اما پروژ‌ه‌ی Valerie قصد دارد این مشکل را حل کند اما به بهای وزن و ضخامت بیشتر. این لپ‌تاپ ۵.۴۴ کیلوگرم وزن داشته و ضخامت آن ۳.۸۱ سانتی متر است.  

Valerie در مراحل اولیه‌ی توسعه‌ی خود قرار دارد و البته به نظر می‌رسد پایه‌ی آن مشخصات فنی یکسانی با پرو داشته باشد. البته در مورد مشخصات فنی دقیق این لپ‌تاپ در حال حاضر نمی‌توان اظهار نظر کرد. همچنین با توجه به این سخت‌افزار قدرتمند نمی‌توان انتظار شارژدهی بیشتر از ۴ ساعت شارژدهی پرو را داشت.

از طرف دیگر در مورد قیمت این محصول نیز اطلاعاتی در دسترس نیست اما می‌توان با توجه به قیمت ۳۴۹۹ دلاری پرو انتظار قیمتی بسیار بالاتر را برای این محصول داشت.

[ad_2]

منبع :زومیت