نسخه‌ ویژه بی ام و M3 با رنگ آبی ریویرا

یاس مارینا آبی تبدیل به یکی از متمایزترین رنگ‌های نسل F80  خودروی BMW M3 شده است و به نظر می‌رسد برای بیشتر قطعات رنگ بسیار خاصی باشد. با این حال، این خودروی M3 علاوه بر رنگ آبی ریویرا امکانات کاملا جدیدی دارد.

ما مطمئن نیستیم که آیا این M3 به رنگ آبی ریویرا رنگ یا فویل شده است، رنگی که مخصوص پورشه و به طور مسلم، یکی از بهترین پوشش‌های ظاهر در پالت گسترده آن است. اگر چه این M3 خودروی ۹۱۱ نیست، این رنگ به خوبی در این سدان با جذابیت زیادی خودنمایی می‌کند.

رنگ‌آمیزی BMW M3 با آبی ریویرا

در کنار رنگ، M3 از تعدادی مجوز‌های ارتقاء از تگ موتور اسپورتز بهره‌مند شده است. این تغییرات عبارتند از یک فیلم حفاظتی ضد ضربه که به رنگ جلای خاصی می‌دهد و آن را واقعا منحصر به فرد می‌کند. علاوه بر این، این خودرو شامل تعدادی عناصر قطعات کارایی BMW M مانند منتشرکننده الیاف کربن، تقسیم کننده جلو کربنی، اسپویلر درب کربنی، آینه‌های کربنی و آینه‌های براق سیاه و سفید است.

مقاله‌های مرتبط:

در جای دیگر، این تگ، خودروی M3 را با قطعات یدکی ورودی و خروجی با نوک ۱۰۲ میلیمتری و یک فلاش ECU GIAC مجهز کرده است. برای تکمیل قدرت افزایش یافته توسط این ارتقاء، ترمز کربنی سرامیکی نیز نصب شده و با مجموعه کالیپر آبی ریویرا ترکیب شده است.

رنگ‌آمیزی BMW M3 با آبی ریویرا

با تکمیل مجموعه‌ای از فنرهای مارپیچی بالای تعلیق KW، چرخ‌های HRE که ۲۰x۱۰ در جلو و ۲۰x۱۲ در عقب قرار می‌گیرند، مطمئنا یکی از بهترین مدل‌های M3 است که ما تا به حال دیده‌ایم. آیا شما موافق نیستید؟

منبع: زومیت