نسخه‌ فیوژن ۱۰ نرم ‎افزار VMware با پشتیبانی از تاچ بار برای مک عرضه می‌شود

نسخه‌ی فیوژن ۱۰ نرم‎افزار کاربردی VMware برای سیستم عامل مک های سیرا اواخر مهرماه منتشر خواهد شد. این نسخه از تاچ‎بار پشتیبانی میکند و برای استفاده در آخرین نسخه از مکبوک پرو نیز بهینه‌سازی شده است. این نرم‌افزار هم‎چنین از فناوری بهبود گرافیک Metal 2 اپل بهره می‎گیرد تا بتواند در بالاترین سطح توانایی پردازش و رندرینگ باشد.

طراحی رابط کاربری در نسخه فیوژن ۱۰ تغییر کرده است و ابزاری برای مهاجرت از رایانه‎های شخصی مبتنی بر ویندوز نیز در آن قرار دارد. به کمک این برنامه میتوان طیف وسیعی از سیستم عاملها مانند ویندوز ۱۰ یا توزیع‎های گوناگون لینوکس را اجرا کرد. به نظر میرسد آپدیت کریترز پاییز ویندوز ۱۰ هم در این برنامه قابل اجرا باشد.

مقاله‌ی مرتبط:

این محصول در نسخه‎ای مخصوص برای فعالان آیتی نیز عرضه خواهد شد. نسخه فیوژن ۱۰ پرو که توسعه‎دهندگان را هدف قرار داده، قابلیتهای کنترل شبکه، پشتیبانی از ابزارهای توسعه و بهرهگیری از قابلیتهای امنیتی ویندوز را دارا است. انتظار میرود نسخه معمولی با قیمت ۷۹ دلار عرضه شود؛ درحالی‌که نسخه پرو دارای برچسب قیمت ۱۵۹ دلاری است. دارندگان نسخه فیوژن ۸.۵ نیز می‎توانند با پرداخت ۴۹ دلار برای نسخه معمولی و ۱۱۹ دلار برای نسخه حرفه‎ای از آخرین آپدیت ارائه‌شده بهره ببرند. افرادی که از ۳۰ مرداد تا ۱۰ آبان نسخه قدیمی را خریداری کنند، می‎توانند بدون پرداخت هزینه نسخه جدید را نصب کنند.

منبع: زومیت