نسخه‌ی جدید پونیشا عرضه شد

مقاله‌های مرتبط:

پونیشا کسب‌وکاری است که به راحتی ‌می‌توان آن را در با کلمه‌ی برونسپاری معرفی کرد. پونیشا از سال ۱۳۹۰ در حال فعالیت است و تیرماه ۱۳۹۶ نسخه‌ی جدیدی از سایتش را ارائه کرد.

 پونیشا مانند یک بوک‌مارک ساده عمل می‌کند. فریلنسر می‌تواند رزومه و نمونه کارهایش را به پروفایل خود اضافه کند. جزئیات نمونه کارها و رزومه در صفحات داخلی پروفایل فریلنسر نمایش داده می‌شود. کارفرما نیز  پروژه‌ی خود را در پونیشا تعریف می‌کند، سپس پونیشا پروژه‌ها را برای فریلنسرها می‌فرستد و علاقه‌مندان را به شما معرفی می‌کند.

سایت قبلی پونیشا محدودیت های بسیاری برای توسعه، ارتقا و اضافه نمودن قابلیت‌هایی که کاربر درخواست می‌کرد داشت.  نسخه‌ی جدید تماما از نو با زبان و ساختار برنامه نویسی جدید نوشته شده است.

پونیشا

قابلیت‌های جدید در نسخه‌ی جدید پونیشا:

 

  • گفتگوى آنلاین، ارسال پیشنهاد، میزکار، آپلود فایل، فهرست پروژه‌ها، پروفایل کاربر و خیلى موارد دیگر از نو طراحى شده تا تجربه کاربرى بی‌نظیرى براى شما به وجود آورد.
  • خیلى از مشکلات موجود رفع شده و امکانات زیادى به پونیشا اضافه شده که به شما کمک می‌کند درآمد بیشترى از پونیشا کسب کنید یا پروژه خود را با راحتی بیشتری برون سپاری کنید.
  •  در این تغییرات همه فریلنسرها تعدادی پیشنهاد رایگان در ماه دریافت خواهند کرد و کارفرمایان می‌توانند براى یک پروژه، بیشتر از یک فریلنسر انتخاب کنند.

 (لیست جزئی‌تر از تغییرات نسخه‌ی جدید پونیشا)

منبع: زومیت