نسخه‌ی اورنج آرت از مرسدس GLE کوپه معرفی شد

نمونه‌های جدید از مرسدس GLE، با رینگ‌های اسپرت طرح AMG در سایز ۲۱ اینچ ارائه می‌شوند و با رنگ‌بدنه‌ی سیاه، سفید و خاکستری قابل سفارش هستند. چراغ‌های این مدل، یک نوار LED ویژه دارند که همراه با خط باریک نارنجی روی سپر و چرخ‌ها، وجه تمایز سری اورنج آرت از دیگر کراس‌اوورهای GLE خواهد بود.

GLE Coupe orange

خط باریک نارنجی، روی صندلی‌ها و فضای داخلی این خودروها دیده می‌شود، شمن اینکه چند طرح اختصاصی فیبرکربن هم برای داشبورد، قابل سفارش است. چرم مرغوب ناپا، پوشش اصلی صندلی‌ها محسوب می‌شود که در بخش‌هایی از داشبورد و پوشش داخل در هم، حضور خواهد داشت. قسمت‌های از کابین، مثل پدال‌ها و دسته‌دنده هم، می‌توانند از استیل براق، انتخاب شوند.

GLE Coupe orange

پیشرانه‌های سری GLE 400 و GLE 500 در کنار نوع دیزلی G350d با تجهیزات سری اورنج آرت، قابل سفارش هستند که شامل سیستم دو دیفرانسیل هوشمند ۴Matic نیز خواهد شد. این احتمال وجود دارد که مدل AMG GLE 443 هم با سری اورنج آرت، همراه شود که در این صورت، اختلاف قیمت مدل‌های مختلف این سری، قابل توجه خواهد بود. با این اوصاف، لیست قیمت آپشن‌های اورنج‌ آرت، به دو بخش بیرونی و داخلی تقسیم می‌شود. این خودروها، برای رینگ‌های اسپرت و طرح بدنه، مبلغ ۷۰۰ یورو، هزینه خواهند داشت، درحالیکه آپشن‌های کابین، حدود ۲۵۰۰ یورو قیمت‌گذاری شده‌اند.

منبع: زومیت