نرم‌افزاری برای درمان استرس

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از مهر، اپلیکیشن Happy Not Perfect راه حلی مدرن است و به افراد کمک میکند احساس شادی بیشتری کنند. فرآیند ساخت این اپلیکیشن بیش از سه سال است که آغاز شده و برای این منظور از متخصصان اعصاب و روانشناسان کمک گرفته شده است. این اپلیکیشن ابزارهایی مناسب را برای رصد و مدیریت سلامت فرد به کار میگیرد. کاربران پس از ثبت نام در اپلیکیشن، میتوانند در طیف وسیعی احساسات خود را از «عصبانی» گرفته تا حتی «دلشکستگی» بیان کنند.

در قسمتهای دریافت انرژی یا RECHARGE این اپلیکیشن بازیهای کوچک، روشهای ساده و بیش از ۵۰ تمرین تنفسی وجود دارد. علاوه بر آن در بخش دیگر اپلیکیشن قسمت REFRESH در نظر گرفته شده که ۵ دقیقه طول میکشد.

این بخش به آرام کردن سیستم عصبی کمک میکند و سطح کورتیزول را پایین میآورد. در مرحله بعد فرد وارد فرآیند Burn Bin میشود تا افکار خود را بنویسد. هرچند کمی عجیب به نظر میرسد یک اپلیکیشن به فرد کمک کند تا احساسات خود را مدیریت کند. اپلیکیشن مذکور در کمتر از ۵ دقیقه به کاربر ابزارهایی نشان میدهد تا بتواند با کنترل واکنشهای شیمیایی بدن خود، خوشحال تر و آرام تر باشد و استرس کمتری تجربه کند.

منبع:جام جم آنلاین