میهن وردپرس دو ساله شد! (گزارش جشن دو سالگی میهن وردپرس)

[ad_1]

میهن وردپرس دو ساله شد! (گزارش جشن دو سالگی میهن وردپرس)Reviewed by ندا on Jul 25Rating: 2.5میهن وردپرس دو ساله شد! میهن وردپرس به پشتوانه ی شما کاربران عزیز وارد سومین سال فعالیت خود شد. در این پست از تولد دو سالگی میهن وردپرس خواهیم گفت، با ما همراه باشید.

سلام ٬ شاید به سختی ولی چقدر زود یک سال دیگه هم تمام شد و میهن وردپرس به پشتوانه ی شما کاربران عزیز وارد سومین سال فعالیت خود شد. خدا رو شاکریم که تمام فراز و نشیب ها رو پشت سر گذاشتیم و توانستیم با ارائه خدمات خود قدمی هر چند کوچک در آسان تر کردن یادگیری وردپرس برداریم. به مناسبت دومین سال فعالیت، مثل سال قبل مراسمی تدارک دیدیم تا بتوانیم در کنار دوستان و مشتریان خود تولد دو سالگی را جشن بگیریم. این مراسم در روز چهارشنبه مورخ ۲۸ تیر ماه در شیراز برگزار گردید و ما با افتخار میزبان عده ای از دوستان و مشتریان خود بودیم. که جا داره از تک تک این دوستان تشکر کنیم که با حضور گرم خودشون ما رو دلگرم کردند.

میهن وردپرس تا دو سالگی چه کارها کرده؟

با افتخار اعلام می کنیم در طول این دو سال بیش از ۲۰ هزار تیکت پشتیبانی را پاسخ داده ایم و از این تعداد تیکت ها تنها حوالی ۵۰ عدد تیکت بی پاسخ مانده (چرا؟!) که این تعداد هم یا تکراری بوده اند و یا از طریق سیستم تیکتینگ قابل پاسخگویی نبوده اند. در حال حاضر بیش از ۱۲ هزار کاربر٬ از خدمات ما استفاده می کنند. و خوبه بگیم که تغییرات زیادی داشتیم؛ در یک سال اخیر تغییراتی چشمگیری که میتونیم امروز با افتخار از اونا بگیم این است که، در طول یکسال گذشته رتبه الکسای سایت را از ۵۰۰ ایران به ۳۵۰ ارتقا دادیم و بخش هاستینگ میهن وردپرس (هدیش هاست) بصورت رسمی راه اندازی کرده ایم و در سه ماه اخیر میزبانی بیش از ۱۰۰ سایت از سایت های شما عزیزان را برعهده داریم.

و اما گزارش روز تولد

همه چیز رو از چند روز پیش مهیا کردیم تا روز چهارشنبه تاریخ ۲۸ تیرماه پذیرای جمع زیادی از دوستان و مشتریان در دفتر کارمون باشیم. جشن ما ساعت ۵ شروع شد. بعد از صحبت های رضا حسینی راد بنیان گذار میهن وردپرس، دوستان به تبادل نظر با همدیگه پرداختند و بیشتر با کارایی که ما در پشت صحنه ی میهن وردپرس انجام میدهیم آشنا شدند، بعد از اون نوبت به چالش ما رسید. چالش این طور طراحی شده بود که شرکت کننده ها باید تشخیص می دادند که برای راه اندازی یک سایت فروشگاهی با یک سری امکانات و ویژگی های خاص به چه محصولات وردپرسی نیاز دارند. این چالش با اهداء هدایایی به مهمان های عزیز به پایان رسید. و بالاخره نوبت به خوشمزه ترین قسمت جشن، به کیک تولدمون 🙂 رسید. بعد از صرف یک عصرانه ی دوستانه در کنار مهمان های عزیز و گپ و گفتی دوستانه، جشن تمام  شد.

قولِ تولد

تولدِ دو سالگی ما تمام شد؛ و ما بهم قول دادیم تا همه پشت هم باشیم و سخت تر از این دو سال برای دست یابی به اهداف میهن وردپرس و ارائه ی بهترین خدمات به مخاطبانمون تلاش کنیم .

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام میهن وردپرس عضو شوید.

[ad_2]

منبع : میهن وردپرس
جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت میهن وردپرس مراجعه نمایید