مچ بند Moveband BT بیش از یک پایش گر سلامت به زیور آلات شبیه است


مچ‌بند جدید TCL جدای از اینکه با نام آلکاتل عرضه نشده، هیچ نشانی از یک ساعت هوشمند و یا پایش‌گر سلامت نیز ندارد.

تی‌ال‌سی (پدرخوانده‌ی آلکاتل) یک پایش‌گر سلامت را در نمایشگاه CES رونمایی کرد. ظاهراً این کمپانی سعی در شناساندن هرچه بیشتر برند خود دارد، چراکه مچ‌بند سلامت جدید آن‌ها موسوم به Moveband BT به جای آلکاتل با لوگوی TLC عرضه شده‌است. Moveband BT ظاهری بیشتر شبیه به زیورآلات دارد تا یک مچ‌بند سلامت. فقدان نمایشگر و دکمه‌ها به همراه ظاهری ساده با ترکیبی از چرم و فلز در تعامل با ژست‌های حرکتی محصولی شیک و زیبا را به وجود آورده است. طبق ادعای TLC این محصول تنها با ۲ ساعت شارژ به مدت ۱ ماه در حالت آماده‌به‌کار (standby) دوام خواهد آورد که در صورت صحت این گفته، می‌توان نمره‌ی بالایی به Moveband BT اعطا کرد.

moveband-bt-2

قابلیت‌های معمولِ پایش حرکت و میزان خواب از خصوصیات این مچ‌بند به شمار می رود. به گفته‌ی تی‌ال‌سی ساعت هوشمند آن‌ها قادر است که شما را از اعلان‌های پیامک، تماس، ایمیل و دیگر هشدارها باخبر سازد، منتها هنوز مشخص نیست بدون نمایشگر این قابلیت‌ها چگونه امکان پذیر خواهد بود. این طراحی ساده و در عین حال زیبا یک اشکال دیگر نیز خواهد داشت و آن هم ناتوانی در اعلام ساعت است. گواهینامه ی IP67 (ضدآب) از دیگر ویژگی‌های Moveband BT به شمار می‌رود و در ۲ ظاهر جداگانه عرضه خواهد شد. یک مدل دو بنده مخصوص خانم‌ها و دیگری با یک بند برای هردو جنس.

تاریخ عرضه‌ی این محصول ماه مارس است و در مورد قیمت آن فعلاً خبری در دسترس نیست، اما به گفته‌ی تی‌ال‌سی با یک قیمت جذاب روبرو خواهیم بود.منبع :زومیت