معاون وزیر ارتباطات به فیلترینگ تلگرام واکنش نشان داد

مقاله‌های مرتبط:

طی چند روز گذشته برخی مقامات قضایی کشور اعلام کردند که حمله‌ی ترویستی داعش به تهران در پیام‌رسان تلگرام هماهنگ شده است و این فضا به این جهت که تحت کنترل فنی ایران نیست باید فیلتر شود.

معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و رئیس هیأت مدیره‌ و مدیرعامل شرکت ارتباطات زیر ساخت به موضوع فیلترینگ تلگرام واکنش نشان داد و اعلام کرد راهکار برخورد با داعش و منافقین بستن ارتباطات نیست. آذری جهرمی در صفحه‌ی اینستاگرام خود نوشت:

‌«منافقین و داعش از یک ابزار ارتباطی استفاده کرده‌اند»؛ جمله‌ای خبری که تحلیلِ شنونده از نحوه‌ی بیان گوینده این است که بایستی با این ابزار ارتباطی برخورد کرد. تهدید وزیر ارتباطات هم چاشنی نشان دادن جدیت ما. بالاخره دستمان به وزیر می‌رسد اگر به داعش و منافقین و سرویس دهنده بیت المللی نمی‌رسد!

مجموع دنبال کنندگان منافقین کوردل و داعش در کشور چقدر است؟ خدمات مفید و دنبال کنندگان آن چقدر هستند؟ وقتی اینگونه بیان می‌کنیم دشمنان ما راهکار خوبی یاد می‌گیرند و آن هم اینکه برویم از نقاط قوت ایران استفاده کنیم، عده‌ای هستند که آنها را خراب می‌کنند و در مردم نارضایتی ایجاد می‌شود و هدف ما چه چیزی بهتر از اینکه بین مردم و حاکمیت اختلاف ایجاد کنیم؟

راهکار برخورد با داعش و منافقین بستن ارتباطات نیست که اگر ببندیم امروزه هزاران هزار ابزار ارتباطی دیگر موجود است. همیشه همراهی مردم باعث موفقیت ما بوده است. البته پیگیری همدلانه نه تهدید آمیز برای پاکسازی فضای مجازی هم ضروری است.

منبع: زومیت