مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت منصوب شد

به گزارش ایسنا، در متن حکم انتصاب صادق عباسی شاهکوه آمده است:

جناب آقای دکتر صادق عباسی شاهکوه، بنا به پیشنهاد هیئت مدیره، به استناد ماده (۲۲)‌ اساسنامه شرکت ارتباطات زیرساخت و نظر به شایستگی و تجارب ارزشمندتان در امور مدیریتی، به موجب این حکم جناب‌عالی را به‌مدت ۲ سال به‌سمت”مدیرعامل شرکت‌ارتباطات‌زیرساخت” منصوب‌می‌کنم.


مقتضی است ضمن پیشبرد امور جاری و اجرای  وظایف مصرح در اساسنامه آن شرکت، سیاست‌ها و اهداف کلان وزارتخانه، مستخرج از برنامه‌های دولت دوازدهم، قانون برنامه ششم توسعه کشور، اسناد بالادستی به ویژه سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی و مصوبات شورای عالی فضای مجازی، به شرح زیر در اولویت عمل قرار دهید:


-توسعه اقتصادی لایه هسته و توانا ساز شبکه ملی اطلاعات جهت تأمین پهنای باند مناسب و باکیفیت درسطح سه کشور برتر منطقه بارعایت سند الزامات شبکه ملی اطلاعات.


-پایش، بازنگری، بهینه سازی، ارتقاء کیفیت، امنیت و توسعه شبکه و ارائه سرویس‌های نوین متناسب با تقاضا با رعایت صیانت اجتماعی و فرهنگی و کاهش مدت زمان برقراری سرویس‌ها و رعایت سطح خدمات درخواستی مشتریان جهت تحقق اهداف شبکه ملی اطلاعات و دولت الکترونیک.


-تدوین و اجرای برنامه ریزی مدیریت بحران(DRP) و اهتمام جدی به اصول پدافند غیرعامل در طراحی شبکه و ایجاد خط ارتباطی رزرو.


-مدیریت هزینه‌ها و دارایی های شرکت جهت افزایش بهره وری و تحقق هدف برنامه ششم توسعه کشور با رشد متوسط سالانه ۵/۶ درصدی بهره وری کل عوامل تولید (TFP).


-منطقی کردن تعرفه خدمات جهت افزایش حجم بازار مخابراتی کشور و تحقق هدف برنامه‌ششم توسعه‌کشور بارشد متوسط سالانه ۴/۱۹درصدی ارزش‌افزوده زیربخش مخابرات.


-رعایت اصول امنیت و حفظ حریم خصوصی و ملاک قراردادن”منشور حقوق شهروندی”در شرکت به ویژه در مواجهه با مشتریان و مردم.


-آزادسازی فعالیت‌های شرکت با حفظ حقوق حاکمیت و استفاده حداکثری از ظرفیت بخش خصوصی با اولویت واگذاری فعالیت‌ها به مردم و فراهم آوردن زمینه مشارکت هرچه بیشتر بخش خصوصی.


-ملحوظ کردن بررسی‌های اقتصادی، فنی، اجتماعی، فرهنگی و زیست محیطی در اجرای پروژه‌ها.


-ارتقای سلامت نظام اداری، شفافیت مالی، بهبود دسترسی همگانی به اطلاعات، فراهم آوردن فرصت برابر، حفاظت از اموال دولتی و معیار قراردادن قانون در همه امور.


-ایجاد شرکتی استراتژیک محور و نوسازی ساختاری و مدیریتی و ارتقای فرهنگ سازمانی آن و تحقق و هوشمندسازی و اعمال اصل شایسته سالاری و بکارگیری هرچه بیشتر جوانان، زنان و شهروندان از اقوام و مذاهب در سطوح مدیریتی و کارشناسی.


امیداست با اتکال به قادر متعال در چارچوب اساسنامه شرکت و سیاست‌های کلی نظام در راستای سیاست‌های این وزارت و تحقق اهداف دولت تدبیر و امید موفق و مؤید باشید.


به گزارش ایسنا، صادق عباسی شاهکوه دارای مدرک تحصیلی دکترای مخابرات- شبکه های نوری است و پیش از این معاون بررسی های فنی و صدور پروانه سازمان تنظیم مقررات و مقررات رادیویی بوده است . وی کارشناسی ارشد مهندسی برق-مخابرات را از دانشگاه شریف اخذ کرده و در سوابق شغلی ایشان آمده است:


-رییس پژوهشکده فناوری ارتباطات در مرکز تحقیقات مخابرات ایران از مرداد ۱۳۹۱ تا دی ۱۳۹۲


– پژوهشگر و مجری پروژه در مرکز تحقیقات مخابرات ایران از اردیبهشت ۱۳۹۰ تا تیر ۱۳۹۱


– معاون فنی و امور بین الملل / رییس مرکز امور بین الملل و مهندسی ارتباطات در سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی از فروردین ۱۳۸۷ تا فروردین ۱۳۹۰


– مدیرگروه پژوهشی مخابرات نوری در مرکز تحقیقات مخابرات ایران از تیر ۱۳۸۶ تا خرداد ۱۳۸۷


– معاون اداره کل طرح و مهندسی انتقال در شرکت ارتباطات زیرساخت از فرودین ۱۳۸۴ تا خرداد ۱۳۸۶


– کارشناس حوزه معاونت توسعه و مهندسی در شرکت مخابرات ایران از آذر ۱۳۸۲ تا خرداد ۱۳۸۳


– کارشناس مسوول طراحی سیستم های فیبر نوری در شرکت ارتباطات زیرساخت از تیر ۱۳۸۳ تا اسفند ۱۳۸۳


– کارشناس ارزیابی و تجزیه و تحلیل شبکه مایکروویو کشور در شرکت مخابرات ایران از آبان ۱۳۷۲ تا اسفند ۱۳۷۷


انتهای پیام

منبع: ایسنا