مدل جدید ال جی وی ۳۰ با قابلیت‌های هوش مصنوعی بهبودیافته‌تر در MWC 2018 معرفی می‌شود + عکس

به گزارش جام‌جم آنلاین به نقل از گجتنیوز، به نقل از یک گزارش جدید، ال جی شاید از یک مدل جدید ال جی وی ۳۰ در نمایشگاه MWC 2018 پرده برداری کند. منابع نزدیک به Korea Herald‌ اعلام کرده‌اند که این گوشی بهبود یافته از قابلیت‌های هوش مصنوعی مدرن‌تری برخوردار است و با نام V30+ a به عرضه درخواهد آمد. این رسانه کره‌ای البته هیچ سخنی در مورد قابلیت‌های هوش مصنوعی به زبان نیاورده است،‌اما گفته شده که ال جی با همکاری مستقیم گوگل اقدام به توسعه آن‌ها کرده است.

نام مدل جدید ال جی وی ۳۰ ظاهرا V30+ a‌ است

در حالی که ما نمی‌توانیم تایید کنیم این اطلاعات کاملا درست هستند، تغییر استراتژیک اخیر ال جی موبایل می‌تواند این موضوع را محتمل کند. همانطور که احتمالا شما هم می‌دانید، ال جی معمولا گوشی های پرچمدار سری G خودش را در کنگره جهانی موبایل بارسلونا پرده برداری می‌کند، با این حال در CES‌ امسال مدیرعامل ال جی آقای Jo Seong-Jin اظهار داشته است که این شرکت از مدل‌های جدیدی «در زمان لزوم» پرده برداری خواهد کرد تا بتواند با سایر شرکت‌های سازنده رقابت خودش را حفظ کند. علاوه بر این، در اینجا شایعات زیادی وجود دارد که ظاهرا طبق دستور مدیرعامل جدید این شرکت، طراحی و توسعه گوشی موبایل ال جی جی ۷ از ابتدا آغاز می‌شود و می‌توانیم با نسل جدیدی از آن نیز در MWC امسال ملاقات کنیم.

مدیرعامل ال جی همچنین از برنامه‌های این شرکت برای حفظ گوشی های هوشمند بالارده خود با ارائه مدل‌ها و نسخه‌های مختلف سخن گفته است. با توجه به این که ال جی وی ۳۰ آخرین و بزرگ‌ترین گوشی شرکت ال جی تا به امروز است، ممکن است نخستین محصولی که با پیشرفت‌های قابل توجهی همراه می‌شود و در نسخه‌های دیگری به عرضه درخواهد آمد همین محصول باشد. حال آنکه مدل جدید ال جی وی ۳۰ با پسوند a + عرضه خواهد شد یا خیر، نامعلوم است.

منبع:جام جم آنلاین