محدودیت اینترنت خبرگزاری‌ها برداشته می‌شود

به گزارش ایسنا، شرکت ارتباطات زیرساخت اعلام کرد که به مشکلات ارتباطات اینترنت دستگاه‌های اجرایی، نهادها، سفارت خانه‌ها و سایر عرضه دهندگان خدمات عمومی رسیدگی خواهد کرد.

شرکت ارتباطات زیرساخت در اطلاعیه‌ای اعلام کرده است که با عنایت به بروز اختلالاتی در ارتباطات VPN علیرغم تمهیدات اندیشیده شده به منظور حفظ پایداری شبکه و جلوگیری از بروز مشکل برای کسب و کارها و دستگاه‌های اجرایی، نهادها، سفارت خانه‌ها و سایر عرضه دهندگان خدمات عمومی در صورت وجود هرگونه اختلال در ارتباطات بدینوسیله از همه مراکز فوق الذکر تقاضا می‌شود موارد را به آدرس رایانامه help@tic.ir ارسال کنند.

شرکت ارتباطات زیرساخت همچنین اعلام کرده که خود را ملزم می‌داند در ساعات اداری و در اسرع وقت پس از دریافت درخواست نسبت به رفع مشکل اقدام و نتایج را به درخواست کننده اطلاع رسانی کند.

همچنین به منظور تسهیل در ارتباطات خبرگزاری‌ها ، سایتهای خبری، نشریات خبری و روزنامه ها، پیرو هماهنگی های صورت گرفته با مراجع ذیصلاح ، پس از دریافت لیست از معاون مطبوعاتی وزارت ارشاد هماهنگی‌های لازم برای رفع محدودیت‌ها توسط مراجع ذیصلاح قانونی به عمل خواهد آمد.

بر این اساس متقاضیان باید درخواست رفع محدودیت را با حداقل اطلاعات زیر تکمیل و ارسال کنند:

_ نام شرکت یا دستگاه

_IP اختصاصی

_ شرکت اینترنتی سرویس دهنده

_حوزه فعالیت

انتهای پیام

منبع: ایسنا