متولد ایران؛ یک هفته با برنامه‌ها و بازی‌های ایرانی در کافه‌بازار

در تاریخ ۲۵ تا ۳۱ مردادماه صفحه اول بازار فقط به برنامه‌ها و بازی‌های ایرانی اختصاص می‌یابد و محصولات شماری از توسعه‌دهندگان خلاق و پرتلاش برنامه و بازی‌ ایرانی در معرض دید بیش از۳۴ میلیون کاربر ایرانی قرار می‌گیرد.

در تجربه‌ی سال گذشته‌ی این جشنواره، نصب روزانه برنامه و بازی ایرانی در بازار، با رشد ۱۵ درصدی رو به رو شد و طی آن هفته، بیش از یک میلیون بار بیشتر از سایر هفته‌ها مورد استقبال قرار گرفت.

یاسمن حقیقی خوشخو، مدیر اجرایی این جشنواره می‌گوید: «اگر به تولیدات ایرانی اعتماد کنیم و از آنها بیشتر بهره ببریم، تولید محصول باکیفیت ایرانی رشد شتابان‌تری خواهد گرفت.»

کافه‌بازار امیدوار است این اقدام با همراهی بیش از ۲۱ هزار توسعه‌دهنده ایرانی، علاوه بر شناساندن محصولات با کیفیت به کاربران و جلب اعتماد آنان، سبب اقبال بیشتر به برنامه‌ها و بازی‌های داخلی و رونق بیشتر این صنعت در ایران شود.

مدیر اجرایی این جشنواره اظهار امیدواری می‌کند که همهٔ مردم به این باور برسند که بسیاری از تولیدات ایرانی، باکیفیت‌ هستند و با حمایت از محصول بومی باکیفیت تولیدشده توسط هموطنانمان، می‌توان رشد صنعت اپلیکیشن موبایل در ایران را سرعت بخشید.

در هفته حمایت از محصولات ایرانی، کاربران علاقه‌مند در شبکه‌های اجتماعی می‌توانند برای حمایت از تولیدکنندگان اپلیکیشن و بازی ایرانی، با هشتگ #متولدایران محبوب‌ترین بازی/برنامه‌های ایرانی روی گوشی خود را معرفی کنند. در پایان، محصولات محبوب‌تر در بازار به مخاطبان و کاربران معرفی خواهند شد.

منبع: زومیت