لوگوی گوشی ال جی وی ۳۰ فاش شد

ال‌جی قبلا تایید کرده که نام نسل بعدی گوشی پرچمدارش از سری وی، وی ۳۰ خواهد بود، این در حالی است که تا‌کنون جزئیات مختلفی از ویژگی‌ها و امکانات این محصول در دسترس قرار گرفته است. بنا به اعلام شایعه‌ای جدید، ال‌جی همچنین قصد دارد تا نسخه‌ای ارتقا یافته از گوشی ال‌جی وی ۳۰ را در کنار مدل معمولی این دستگاه، معرفی کند.

در برخی خبرها اشاره شده که مدل ارتقا یافته‌ی وی ۳۰، با نام وی ۳۰ پلاس شناخته خواهد شد. حالا به لطف اطلاعات فاش شده توسط ایوان بلس، تصویری از لوگوی این مدل نیز در دسترس قرار گرفته است. تصویر این لوگو در حساب کاربری توییتر بلس منتشر شده است.

انتظار می‌رود طراحی ظاهری گوشی ال‌جی وی ۳۰ پلاس به مدل معمولی این محصول بسیار شبیه باشد. همچنین گفته می‌شود که بسیاری از امکانات وی ۳۰ پلاس همانند وی ۳۰ خواهد بود. البته مسلما مدل پلاس گوشی مورد بحث، نسبت به وی ۳۰ معمولی، امکانات بهتری ارائه خواهد داد. بر همین اساس پیش‌بینی شده که این مدل ارتقا یافته به ۱۲۸ گیگابایت حافظه‌ی داخلی ذخیره‌سازی (به جای ۶۴ گیگابایت) و سیستم صوتی های-فای مجهز خواهد بود.

برای یادآوری بد نیست اشاره کنیم ال‌جی قبلا دو گوشی جی ۶ و جی ۶ پلاس را به بازار عرضه کرده که در این بین مدل جی ۶ پلاس از ۱۲۸ گیگابایت حافظه‌ی داخلی ذخیره‌سازی های-فای داک (تبدیل کننده‌ی دیجیتال به آنالوگ) مجهز شده تا کیفیت صوتی بهتری را ارائه دهد. این در حالی است که مدل معمولی ال‌جی جی ۶ از های‌-فای داک بهره نمی‌برد و حافظه‌‌ی داخلی ذخیره‌سازی آن (مدل عرضه شده در بازار آمریکا) فقط ۳۲ گیگابایت است.

در حالی‌که شاید گوشی ال‌جی وی ۳۰ پلاس فقط در کره‌ی جنوبی به طور رسمی عرضه شود، اما این احتمال هم وجود دارد که دستگاه مذکور توسط شرکت‌های شخص ثالث در آمریکا نیز در دسترس علاقمندان قرار گیرد؛ درست همانند گوشی ال‌جی جی ۶ پلاس که برای بازار کره‌ی جنوبی در نظر گرفته شده بود ولی در نهایت شاهد عرضه‌ی این محصول در آمریکا نیز بودیم. دو گوشی ال‌جی وی ۳۰ و وی ۳۰ پلاس به زودی معرفی خواهد شد و در آن زمان جزئیات بیشتری در مورد این دو محصول در اختیار شما قرار خواهیم داد.

به‌روزرسانی: بر اساس اعلام ایوان بلس، قابلیت های-فای داک که در بالا به آن اشاره شده، در نسخه‌ی بین‌المللی گوشی ال‌جی وی ۳۰ نیز ارائه خواهد شد و بنابراین احتمالا تنها تفاوت بین وی ۳۰ و وی ۳۰ پلاس میزان فضای ذخیره‌سازی داخلی این دو دستگاه خواهد بود.

نظر شما در این مورد چیست؟

منبع: زومیت