لاجیتک هدفون رویایی گیمرها را با نام G533 معرفی کرد


لاجیتک هدست ۱۵۰ دلاری با نام G533 را برای گیمرهایی که کیفیت صدا برای‌شان اهمیت دارد معرفی کرده است. 

اکثر هدست‌های گیمینگ کیفیت صدای متوسط یا ضعیفی دارند و در عوض بر روی ظاهر هدست یا ویژگی‌های جانبی آن تمرکز می‌کنند. اما لاجیتک با معرفی هدست ۱۵۰ دلاری خود در نمایشگاه CES 2017 تلاش کرده است تا یک هدست گیمینگ با صدای باکیفیت را در اختیار گیمرها قرار دهد. 

هدست بی‌سیم G533 لاجیتک طراحی جذابی دارد و بدون نیاز به اتصال سیم می‌تواند لذت گوش دادن به موسیقی یا اجرای بازی‌های پی‌سی را در اختیار گیمرها قرار دهد. این هدفون تفکیک صدای بسیار خوبی دارد و در بازی‌ها می‌توانید صداهای مختلف از کوچک‌ترین با بلندترین را به تفکیک تشخیص دهید و به این ترتیب این هدفون گزینه‌ی مناسبی برای بازی‌های اول شخص یا انواع دیگر بازی‌ها محسوب می‌شود. به این ترتیب با دقت می‌توانید تشخیص دهید که صدا از کدام قسمت نقشه به گوش می‌رسد. 

هدست جدید لاجیتک از طریق دانگل USB به کامپیوتر متصل می‌شود تا ارتباط بی‌سیم با هدفون برقرار شود. برد هدفون نیز ۱۵ متر است و به این ترتیب به راحتی می‌توانید در فضای اتاق حرکت کرده و همچنان صدای کامپیوتر را بشنوید. 

باتری داخلی هدست G533 لاجیتک تا ۱۵ ساعت شارژدهی را دوام می‌آورد. هر زمان نیز که شارژ هدست تمام شد می‌توانید آن را از طریق جک ۳.۵ میلی‌متری به کامپیوتر یا پخش‌کننده خود متصل کنید. از آنجایی که امروزه کاربران از هدست برای اتصال به موبایل نیز استفاده می‌کنند و همچنین گیمرها نیاز به هدفون برای گفتگو در بازی‌ها دارند، هدست G533 لاجیتک نیز داری میکروفون داخلی است.

G533 یکی از بهترین هدست‌های مخصوص بازی است که از طراحی مناسب، وزن سبک و قرار گیری مناسب بر روی گوش بهره می‌برد. از نظر کیفیت صدا نیز این هدفون عملکرد بهتری در مقایسه با اکثر رقبای خود از شرکت‌های مطرح تولیدکننده هدفون‌های مخصوص بازی دارد. 

هدست G533 لاجیتک از همین ماه با قیمت ۱۵۰ دلار روانه‌ی بازار می‌شود. منبع :زومیت