قرار دادن تبلیغات پس از محتوای پست در وردپرس

[ad_1]

قرار دادن تبلیغات پس از محتوای پست در وردپرسReviewed by ندا on Jul 19Rating: 1.5قرار دادن تبلیغات پس از محتوای پست در وردپرسوردپرس با روش آسان و به صورت پیش فرض امضا و یا تبلیغات را پس از محتوا نمایش می دهد. در این مقاله، چگونگی اضافه کردن امضا و تبلیغات را خواهیم گفت.

قرار دادن تبلیغات پس از محتوای پست در وردپرس

اگر می خواهید یک امضا یا تبلیغات را پس از محتوای پست وبلاگ خود در وردپرس اضافه کنید در این مقاله با ما همراه باشید. وردپرس با یک روش آسان و به صورت پیش فرض امضا و یا تبلیغات را پس از محتوا نمایش می دهد. در این مقاله، چگونگی اضافه کردن امضا و تبلیغات را خواهیم گفت.

روش ۱:

اضافه کردن امضا و تبلیغات پس از محتوای پست با استفاده از افزونه

اولین چیزی که باید انجام دهید این است که افزونه Insert Post Ads را نصب و فعال کنید. پس از فعال سازی، باید برای مشاهده تنظیمات افزونه، از ارسال پست ها > صفحه تنظیمات استفاده کنید.

اضافه کردن امضا و تبلیغات

در صفحه تنظیمات، در آن شما باید فعال کردن تبلیغات پست را انتخاب کنید. همچنین می توانید آن را برای پست ها، صفحات و انواع پست های سفارشی فعال کنید. تنظیمات را ذخیره کنید. بعد، شما برای ایجاد امضای خود و یا تبلیغات باید به بخش ارسال آگهی> اضافه کردن جدید بروید.

اضافه کردن امضا و تبلیغات

به سادگی یک عنوان برای این امضای خاص و یا بعد از تبلیغ ارسال کنید. در کادر زیر، کد تبلیغ شما، امضا یا هر HTML یا متن مورد نظر نمایش داده می شود. بعد، باید « محتوا» را بعد از گزینه ی «نمایش آگهی» انتخاب کنید. شما همچنین باید ۱ را در فیلد بعدی وارد کنید.آن را منتشر کنید تا آگهی را در سایت خود ببینید.

 پس از ارسال، آگهی شما و یا امضای شما در وب سایت شما قرار خواهد گرفت. برای مشاهده آن ها می توانید یک پست یا صفحه در سایت خود مشاهده کنید تا آن را در عمل ببینید.

روش ۲: اضافه کردن امضا و تبلیغات پس از محتوای پست به صورت دستی

این روش نیاز به اضافه کردن کد به فایل های وردپرس شما دارد. ابتدا باید این کد را به فایل functions.php قالب یا یک افزونه خاص سایت اضافه کنید.

فراموش نکنید که مقدار محتوای $ را با کد تبلیغی، تصویر یا امضایی که می خواهید نمایش داده شود، جایگزین کنید.اکنون می توانید به وبسایت خود مراجعه کنید تا امضای خود را در عمل ببینید.

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام میهن وردپرس عضو شوید.

[ad_2]

منبع : میهن وردپرس
جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت میهن وردپرس مراجعه نمایید