قالب وردپرس شرکتی Vega

[ad_1]

قالب وردپرس Vega

درود بر شما؛
قالب های شرکتی وردپرس مهمترین دسته بندی قالب ها در سایت های وردپرسی است زیرا کاربرد آنها بیش از سایر موارد به چشم میخورد. از این رو در مقالات قالب های رایگان وردپرس بیش از دیگر قالب ها به این دسته بندی پرداخته میشود.
در این مقاله نیز قصد داریم برای شما یک قالب دیگر از دسته بندی پوسته های شرکتی با عنوان قالب وردپرس Vega معرفی کنیم. این قالب یک پوسته بسیار شیک و ساده و سبک است که برای وب سایت های شرکتی کاملا بهینه شده و مناسب است. در ادامه بیشتر در مورد آن صحبت میکنیم.

  • قالب وردپرس Vega دارای قسمت های مختلف و کامل و مورد نیاز برای صفحه اصلی است که در بخش نمایش و سفارشی سازی قابل تغییر است.
  • قالب وردپرس Vega دارای نسخه موبایل کاملا بهینه سازی شده است که در موبایل به درستی نمایش داده میشود
  • قالب وردپرس Vega دارای بخش نقشه و فرم تماس در صفحه نخست است.

نکات نصب

برای نصب این قالب بر روی وب سایت خود، باید ابتدا افزونه های مورد نیاز آن را در بخش نمایش نصب نمائید و سپس ابتدا درون ریز قالب را درون ریزی کرده و پس از آن ابزارک ها را درون ریزی نمائید. در نهایت در صورت بروز مشکل و یا ناقص بودن قالب در بخش نمایش و سفارشی سازی قسمت های مختلف را تنظیم نمائید.

vega-wordpress-theme-hamyarwp-mobile-قالب وردپرس Vega

نصب سریع

برای نصب سریع قالب وردپرس Vega در وب سایت خود، توجه فرمایید که محتوای سایت و جایگاه ابزارک ها بصورت کاملا خودکار وارد سایت شما می شوند و نیازی به تغییرات از جانب شما نیست. اگر می خواهید قالب را روی سایت اصلی نصب کنید، فقط از فایل درون ریزی ابزارک ها استفاده کنید. توجه داشته باشید که ابتدا قالب نصب شود و سپس فایل های درون ریز را در بخش ابزار ها و درون ریزی وارد نمائید.

 

قالب وردپرس شرکتی Vega با فونت یکان

دانلود