قالب وردپرس شرکتی Hathor


قالب وردپرس Hathor

درود بر شما؛
همیشه یکی از دغدغه های سازمان ها و شرکت ها داشتن یک وب سایت پویا و حرفه ای برای حضور در فضای مجازی است که در آن یک قالب وردپرس زیبا و حرفه ای مورد نیاز است.
در این مقاله نیز یکی از این قالب ها را برای شما معرفی نموده و در مورد آن توضیحاتی کامل را در اختیار شما قرار میدهیم. قالب وردپرس Hathor یکی از بهترین قالب های شرکتی رایگان برای وردپرس است که دارای ویژگی های متعددی است که در خصوص آن ها در ادامه صحبت خواهیم کرد.

  • قالب وردپرس Hathor دارای بخش های مختلف برای یک صفحه اصلی زیباست
  • قالب وردپرس Hathor دارای سایدبار های حرفه ای در صفحات مختلف است
  • قالب وردپرس Hathor دارای چندین جایگاه ابزارک در فوتر و سایدبار است

نکات نصب

برای نصب این قالب روی وب سایت خود ابتدا فایل های درون ریز آن را درون سایت قرار دهید و درون ریزی نمائید و سپس میتوانید برای تنظیمات صفحه اصلی به بخش نمایش و سپس تنظیمات قالب بروید که تنظیمات کلی هر بخش در این قسمت قرار دارد و البته باقی تنظیمات نیز در بخش نمایش و سفارشی سازی در دسترس است.

نصب سریع

برای نصب سریع در وب سایت خود محتوای سایت و جایگاه ابزارک ها بصورت کاملا خودکار وارد سایت شما می شود. اگر می خواهید قالب را روی سایت اصلی نصب کنید، فقط از فایل درون ریزی ابزارک ها استفاده کنید توجه داشته باشید که ابتدا قالب نصب شود و سپس فایل های درون ریز را در بخش ابزار ها و درون ریزی وارد نمائید.

قالب وردپرس شرکتی Hathor با فونت یکان

دانلود