قالب شخصی وردپرس Idealist


قالب وردپرس Idealist

سلام دوستان!
در این نوشته از همیار وردپرس قصد معرفی قالبی دیگر را از مجموعه قالب شخصی وردپرس داریم که می توانید به کمک آن یک سایت به سبک وبلاگی/شخصی را ایجاد کنید.
صفحه ی اصلی قالب وردپرس Idealist دارای دو ستون می باشد که بعد از منوی اصلی سایت تا قبل از فوتر تنها مطالب سایت قرار می گیرد. منوی بالای این سایت در حالت رسپانسیو بسیار زیبا نمایش داده می شوند و روی هر صفحه نمایشی دارای حالت زیبا و منحصر به فرد می باشد.

  • قالب وردپرس Idealist یک جایگاه در سایدبار سایت برای افزودن ابزارک های مورد نظرتان دارد که میتوانید ابزارک های دلخواه خود را به آن جایگاه اضافه کنید.
  • قالب وردپرس Idealist دارای صفحه ی اصلی ساده جهت نمایش نوشته های سایت می باشد که می توانید به راحتی سایت شخصی خود را مشابه دمو پیاده سازی کنید.
  • همچنین دارای دو منو می باشد؛ یک منو در قسمت هدر و یک منو هم برای آیکون های شبکه ی های اجتماعی.

نکات نصب قالب

  1. اگر تمایلی به استفاده از فایل درون ریز محتوا ندارید مشکلی نخواهید داشت و می توانید بسیار ساده با قالب وردپرس Idealist کار کنید اما برای ایجاد بخش ابزارک ها مشابه دمو پیشنهاد می شود از فایل درون ریز ابزارک دمو استفاده کنید.
  2. برای ایجاد فرم تماس با ما در برگه ی تماس با ما می توانید از یک افزونه فرم ساز وردپرس استفاده کنید و شورت کدی که افزونه به شما می دهد را در یک برگه وارد کنید.
  3. برای نمایش آیکون های شبکه های اجتماعی می بایست در قسمت شخصی سازی قالب لینک هر شبکه ی اجتماعی را وارد کنید تا آیکون آن در هدر برای شما به نمایش گذاشته شود.

Idealist - قالب وردپرس Idealist

نصب سریع با فایل درون ریز

در روش نصب سریع برای قالب وردپرس idealist توجه داشته باشید که محتوای سایت و جایگاه ابزارک ها بصورت خودکار وارد سایت شما می شود و نیاز به ایجاد توسط شما نیست. اگر نیاز دارید که قالب را روی سایت اصلی نصب کنید، فقط از فایل درون ریزی ابزارک ها استفاده کنید توجه داشته باشید که ابتدا قالب نصب شود و سپس فایل های درون ریز را در بخش ابزارها و درون ریزی وارد نمائید.

قالب شخصی وردپرس Idealist با فونت یکان

دانلود