فناوری دوپاور در اتوبوس الکتریکی پراترا استفاده خواهد شد.

اتوبوس‌های الکتریکی پروترا (Proterra) از دو سال پیش به نمایش گذاشته شدند، تاثیر زیادی از خود به جا گذاشته اند. و نتایج این آزمایش ها شامل آزمایش ۱،۱۰۱٫۲ مایل (۱،۷۷۲ کیلومتر) در ماه گذشته بوده است که اعلام شده است.

این شرکت در حال حاضر یک سیستم محرکه دو موتوره جدید را اعلام کرده است که گفته می شود قدرت و بهره وری اتوبوس های مجهز به باتری الکتریکی آن را افزایش می دهد.

پروترا کاتالیست

هنگامی که کاتالیست E2 max پروترا طی ماه گذشته اجرا شد، این رکورد جدیدی را برای وسایل نقلیه الکتریکی ایجاد کرد.

این شرکت تا به حال تایید کرده است که سیستم محرکه اتوبوس در این سفر، سیستم محرکه جدید دوپاور (DuoPower) بوده است، که ادعا می کند کاتالیست (Catalyst) را پنج برابر کارآمدتر از یک اتوبوس دیزلی استاندارد و ۲۰ درصد کارآمدتر از سیستم محرکه استاندارد معمولی خود می کند.

پروترا کاتالیست

با معرفی دو موتور الکتریکی با ۵۱۰ اسب بخار (۳۷۵ کیلو وات) قدرت، سیستم محرکه دوپاور DuoPower باعث می شود که اتوبوس کاتالیست از ۰ تا ۲۰ مایل در ساعت (۰ تا ۳۲ کیلومتر در ساعت) را در ۴٫۵ ثانیه و تا ۲۶ درصد سرازیر می شود، که پروترا ادعا می کند دو برابر عملکرد یک اتوبوس استاندارد ۳۵ یا ۴۰ پایی دیزل است.

٪

این سیستم محرکه جدید همچنین اتوبوس را با بهره وری ۲۶٫۱ MPGe و محدوده اسمی ۴۲۶ مایل (۶۶۰ کیلومتر) مجهز می کند، که همان طور که این شرکت اشاره می کند، به آسانی می تواند فاصله بسیاری از راه های حمل و نقل آمریکای شمالی را پوشش دهد.

پروترا کاتالیست

“سیستم محرکه دوپاور پروترا مسیرها و فرصت های جدیدی را باز می کند.

جاده ارتباطی مسیر بین سالت لیک سیتی و پارک سیتی در بزرگراه بین ایالتی I-80 از طریق پارلی کانیون مسیر مهمی برای ما است، “می گوید دستری پولارد، رئیس گروه عملیات حمل و نقل پارک سیتی، با اشاره به یک مسیر کوهستانی پر از تپه هشت مایلی (۵۱ کیلومتری) بین دو مکان .

“در حال حاضر، با سیستم محرکه جدید، این مسیر با اتوبوس های الکتریکی قابل دستیابی است.

ما واقعا تحت تاثیر اتوبوس پروترا کاتالیست Proterra Catalyst قرار گرفته ایم که جاده های کوهستانی را پشت سر می گذارند و با خوشحالی می توانیم عملکرد پیشرفته ای را ارائه دهیم، در حالی که کیفیت هوا در اینجا در پارک سیتی Park City حفظ می شود. “

پروترا کاتالیست

منبع: زومیت