فروش ۲۷۰ هزار دستگاه گلکسی نوت ۸ در هفته اول عرضه

مقاله‌های مرتبط:

سامسونگ هفته‌ی گذشته عرضه‌ی گلکسی نوت ۸ فبلت پرچم‌دار جدید خود را در تعدادی از کشورهای سراسر جهان آغاز کرد. فروش این محصول همچنین از مدتی قبل در کشور کره‌ی جنوبی نیز آغاز شده است. گزارش جدیدی از کره‌ی جنوبی منتشر شده که نشان می‌دهد میزان فروش گوشی هوشمند گلکسی نوت ۸ سامسونگ در اولین هفته‌ی شروع عرضه‌ی این محصول از مرز ۲۷۰ هزار دستگاه عبور کرده است.

بازخورد کلی افراد به فبلت گلکسی نوت ۸ بسیار امیدوارکننده بوده است. باید خاطرنشان کنیم که سامسونگ از نظر میزان پیش‌خرید این فبلت نیز به رکورد جدیدی دست یافته است. مسلما همه‌ی ما داستان مشکلاتی را که برای گلکسی نوت ۷ به‌وجود آمد، می‌دانیم؛ با این حال باز هم افراد زیادی نسبت به سفارش نسل جدید گوشی سری نوت اقدام کرده‌اند.

اطلاعات به‌دست آمده از کره‌ی جنوبی نشان می‌دهد که در اولین هفته‌ی شروع عرضه‌ی گوشی هوشمند گلکسی نوت ۸، کره‌ای‌ها موفق به فروش ۲۷۰ هزار دستگاه از این محصول شده‌اند. در روز ۱۵ سپتامبر (۲۴ شهریور) تعداد ۲۰۰ هزار مشترک جدید برای گلکسی نوت ۸ توسط سه اپراتور برتر کره‌ی جنوبی ثبت شده‌‌اند. اس‌کی تلکام، کی‌تی و ال‌جی یوپلاس در روز بعد ۷۰ هزار سفارش جدید برای فبلت مورد بحث دریافت کرده‌اند.

این ۲۷۰ هزار دستگاه گلکسی نوت ۸ در مجموع ۳۲ درصد از کل حجم پیش‌‌سفارش‌های ثبت‌شده برای این محصول را تشکیل می‌دهند. سامسونگ از روز ۷ سپتامبر (۱۶ شهریور) تا یک هفته‌ بعد از این تاریخ تعداد ۸۵۰ هزار درخواست پیش‌خرید برای گلکسی نوت ۸ دریافت کرده است. پرچم‌دار جدید سری نوت سامسونگ نسبت به نسل‌های پیشین خود عملکرد کلی بهتری از خود نشان می‌دهد. برای مقایسه بد نیست بدانید که تعداد مشترکان جدید ثبت‌شده برای گلکسی نوت ۷ در اولین روز شروع عرضه‌ی این محصول ۱۶۰ هزار واحد بوده؛ این آمار برای گوشی هوشمند گلکسی اس ۸ معادل ۲۶۰ هزار دستگاه اعلام شده است. انتظار می‌رود طی هفته‌های آينده میزان افزایش فروش فبلت هوشمند گلکسی نوت ۸ همچنان ادامه‌دار باشد. تحلیل‌ها حاکی از آن هستند که آيفون ۸ و آیفون ۸ پلاس تاثیر زیادی روی میزان فروش فبلت پرچمدار جدید سامسونگ نخواهد داشت. درهرحال این وضعیت در ماه نوامبر و با ورود گوشی هوشمند آیفون ۱۰ به بازار مسلما تغییر خواهد کرد.

نظر شما در این مورد چیست؟ آیا پس از عرضه‌ی آیفون ۱۰ همچنان شاهد روند افزایشی فروش گلکسی نوت ۸ خواهیم بود؟ شما کدام پرچم‌دار را انتخاب می‌کنید؟ نوت ۸ یا آيفون ۱۰؟

منبع: زومیت