فاکسکان بالاترین میزان درآمد خود را در تاریخ این شرکت به ثبت رساند

شرکت فاکسکان، که به عنوان تامین کننده قطعات شرکت اپل شناخته می‌شود، در جدیدترین اخبار منتشر شده، رکورد جدیدی از میزان درآمد را در تاریخ این شرکت ثبت کرده است. در ادامه با زومیت همراه باشید.

این گزارش خبری که به تازگی منتشر شده است، مدعی است که درآمد شرکت فاکسکان در ماه نوامبر میلادی، به رقمی بیش از ۱۸ میلیارد دلار رسیده است که در مقایسه با درآمد حاصل شده در ماه جولای، رشدی ۱۷ درصدی را نشان می‌دهد و نسبت به سال قبل نیز رشدی ۱۸ درصدی را به همراه داشته است.

مقاله‌های مرتبط:

افزایش میزان تقاضا برای گوشی‌های هوشمند شرکت اپل و بازده مناسب تولیدی، منجر به رشدی قابل توجه در درآمد کلی این شرکت شده است. بسیاری از کارشناسان نیز نسبت به وضعیت درآمد این شرکت در ماه‌های آینده خوشبین هستند و انتظار می‌رود که درآمد کلی این شرکت در ماه دسامبر میلادی نیز همچنان به همین شکل رقم بسیار بالایی را تجربه نماید.

نظر شما کاربران زومیت در این باره چیست؟ به نظر شما درآمد این شرکت در ماه‌های آتی روندی رو به رشد را تجربه خواهد کرد یا این که این شرکت در کسب درآمدی فراتر از رقم موجود عاجز خواهد ماند؟ نظرات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

منبع: زومیت