عرضه اولین کارت حافظه میکرو اس‌دی ۵۱۲ گیگابایتی در ماه فوریه

شرکت انگلیسی اینتگرال ادعا می‌کند که اولین کارت حافظه‌ی میکرو اس‌دی ۵۱۲ گیگابایتی را رونمایی خواهد کرد. اگر از کاربران گوشی‌های هوشمند اندرویدی، دوربین، تبلت و محصول مایکروسافت با نام سرفیس پرو و دیگر گجت‌ها باشید، به شرط پشتیبانی گجت شما از استاندارد microSDXC، می‌توانید از این کارت حافظه که معادل نیم ترابایت ظرفیت دارد، استفاده کنید. البته بهتر است بدانید سرعت انتقال این حافظه چندان بالا نیست و در حدود ۸۰ مگابایت‌بر‌ثانیه است؛ اما احتمالا این میزان از سرعت انتقال برای استفاده از اپلیکیشن‌ها و گرفتن فیلم‌های با کیفیت ۴K کافی است.

مقاله‌های مرتبط:

این محصول قرار است به‌طور رسمی در ماه فوریه عرضه شود، اگرچه هنوز در مورد قیمت و در دسترس بودن آن در دیگر نقاط جهان اطلاعاتی در دسترس نیست. بدیهی است که نباید انتظار قیمت پائینی از این محصول داشته باشید چرا که کارت‌های حافظه‌ی کنونی با ظرفیت ۴۰۰ گیگابایت در سایت آمازون برچسب قیمت ۲۵۰ دلاری دارند، بنابراین این محصول قیمتی بیش‌تری خواهد داشت.

عرضه‌ی کارت حافظه‌ی ۵۱۲ گیگابایتی شرکت اینتگرال نقطه‌ی عطفی هم برای این شرکت و هم برای عاشقان فناوری است؛ کسانی که همیشه نیازمند میزان زیادی از فضای ذخیره‌سازی هستند.

منبع: زومیت