طرح فروش فوری رنو کپچر ۲۰۱۷ با قیمت جدید از هفته آینده

گروه صنعتی ایران خودرو اعلام کرد جدیدترین مرحله فروش فوری خودروی رنو کپچر مدل ۲۰۱۷ از هفته آینده آغاز و تا زمان تکمیل ظرفیت ادامه خواهد داشت. بر اساس این اطلاعیه، از روز یکشنبه مورخ ۲۲ مهرماه ۱۳۹۶ ساعت ۱۰ صبح، متقاضیان می‌توانند با مراجعه به وب‌سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو نسبت به خرید این خودرو اقدام نمایند.

مقاله‌هاي مرتبط:

در این طرح فروش فوری، خودروی رنو کپچر با جعبه دنده اتوماتیک و فاقد سیستم گرمایش صندلی در ۷ رنگ مشکی، سفید، نارنجی، قرمز، نقره‌ای، خاکستری و قهوه‌ای با موعد تحویل ۲۰ روزه و قیمت قطعی ۱۱۹ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان از سوی ایران خودرو به فروش خواهد رسید.

رنو کپچر

در ادامه این بخشنامه شرایط و توضیحاتی زیر آورده شده است:

۱ – هر گونه تغييرات قيمت غير مستقيم (بيمه، عوارض دولتي ، ماليات و …) و همچنين تغييرات ناشی از الزامات قانونی و تصميمات دولت و نهادهای قانون‌گذار تا پیش از صدور دعوت‌نامه، بر عهده مشتری خواهد بود.

۲ -در صورت تكميل ظرفيت، گروه صنعتی ايران خودرو نسبت به قطع فرآيند ثبت نام اقدام خواهد کرد.

۳ – در طرح فروش فوری رنو کپچر امکان تنظيم صلح‌نامه وجود نخواهد داشت.

۴ – پس از انعقاد قرارداد، مشتری به هيچ عنوان حق انصراف نخواهد داشت.

بر اساس این بخشنامه، خودروهای این مرحله از خرید پاییزه، با رینگ‌های ۱۶ اینچی آلومینیومی به مشتریان تحویل خواهد شد. همچنین زمان فعال‌سازی این بخشنامه ساعت ۱۰ صبح روز یکشنبه ۲۲ مهرماه خواهد بود.

در جدول زیر شرایط کامل این بخشنامه را می‌توانید مشاهده کنید.

خودرو کد کلاس رنگ سقف رنگ بدنه قیمت فروش زمان تحویل
رنو کپچر دنده اتوماتیک
(بدون گرمکن صندلی)
۷۵۰۱۱ مشکی سفید، نارنجی، قرمز، نقره‌ای،
خاکستری و قهوه‌ای
۱۱۹,۹۰۰,۰۰۰ ۲۰ روزه
۷۵۰۱۲ سفید مشکی

علاقه‌مندان می‌توانند جهت خرید این خودرو روز یکشنبه راس ساعت ۱۰ صبح به سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو به نشانی https://esale.ikco.ir/ مراجعه نمایند.

منبع: زومیت