شکست سخت سامسونگ از اپل + بنچمارک

به گزارش جام‌جم آنلاین به نقل از دیجی رو، نتایج تست بنچمارک GeekBench آیفون‌های جدید چند روز پیش منتشر شد. این نتایج را با نتیجه تست‌ آیفون‌های سال‌های گذشته و پرچمداران اندرویدی از جمله گلکسی اس ۸ و اس ۸ پلاس مقایسه خواهیم کرد تا ببینیم اولین محصولات اپل مجهز به چیپست اپل A11 تا چه اندازه نسبت به نسل‌های قبلی و پرچمداران کمپانی‌های دیگر قوی هستند.
تصاویر مربوط به نتایج بنچمارک آیفون ۸، ۸ پلاس و ایکس و همچنین امتیازات بنچمارک برترین پرچمداران اندرویدی را در تصاویر زیر مشاهده نمایید:

همانطور که می‌بینید در بخش در هر دو بخش تک هسته و چند هسته‌ای محصولات جدید اپل عملکرد بسیار بهتری نسبت به رقبای اندرویدی خود دارند. گلکسی اس ۸ با چیپست ۱۰ نانومتری اگزینوس ۸۸۹۵ در بخش چند هسته ای امتیاز ۶۴۹۴ را کسب نموده این در حالی است که آیفون‌های جدید اپل امتیازی بالای ۹۸۸۰ را در این تست کسب کرده‌اند. در بخش تک هسته ای نیز آیفون های جدید ۲ برابر گلکسی اس ۸ و اس ۸ پلاس امتیاز بالاتری به دست آورده اند که این حکایت از قدرت چیپست جدید اپل دارد.

آیفون‌های سال ۲۰۱۷ اپل در مقایسه با پرچمداران سال‌های گذشته این کمپانی نیز جهش زیادی داشته‌اند. همانطور که در تصاویر مشخص است در بخش چند هسته ای آیفون ۸ تقریبا ۲ برابر امتیاز بالاتری نسبت به آیفون ۷ و و ۷ پلاس کسب کرده است.

منبع:جام جم آنلاین