شخصی سازی تصاویر محصولات در ووکامرس

[ad_1]

سلام همراهان و دوستداران اموزش های ووکامرس . حالتون چطوره ؟ امیدوارم هر جا هستید سلامت باشید و بتوانید با اموزش امروز با ما همراه شوید . در این بخش قراره برای شما روشی را معرفی کنیم که با استفاده از آن بتوانید بر روی تصاویر محصولات فروشگاه خود واترمارک و یا لوگوی سایت خود را قرار دهید ، پس اگر شما هم می خواهید تصاویر فروشگاه تان را شخصی سازی کنید و اجازه دسترسی به دیگران ندهید با این آموزش ووکامرس همراه شوید .

شخصی سازی تصاویر محصولات در ووکامرس

اگر با اموزش های وردپرس با ما همراه بوده باشید و بخاطر بیاورید برای شما افزونه های مختلفی را برای واترمارک تصاویر وردپرس معرفی کردیم تا بتوانید با استفاده از این افزونه ها تصاویر وب سایت وردپرس خود را شخصی نمایید و اجازه ندهید تا دیگران از انها استفاده کنند . حال در این اموزش ووکامرس می خواهم افزونه ای را برای شما معرفی کنم که با استفاده از ان بتوانید بر روی تصاویر محصولات خود واترمارک و لوگوی سایت تون را قرار دهید ، چون تصاویر هر فروشگاه و یا وب سایت خیلی مهم می باشد و شما باید سعی کنید تصاویری با کیفیت بالا قرار دهید و حتی می توانید خودتان از محصولات تصویربرداری کنید و در فروشگاه ووکامرس تون بگذارید .

اگر شما هم می خواهید از تصاویر فروشگاه خود محافظت کنید و تصاویر فروشگاه تون رو شخصی سازی کرده اید ، بهتره افزونه ای که امروز معرفی می کنیم دانلود نمایید و در سایت خود نصب کنید . این افزونه ووکامرس از سری افزونه های yith می باشد که به شما امکان واترمارک تصاویر را می دهد ، پس به لینک اصلی این افزونه بروید و دانلود کنید :

دانلود افزونه YITH WooCommerce Watermark

پس از دانلود فایل افزونه ووکامرس ، در سایت خود نصب نمایید و با فعال سازی افزونه ، تنظیمات ان را در زیر مجموعه yith plugins مشاهده نمایید و شما می توانید با استفاده از تنظیمات آن ، لوگو یا همان واترمارک و امضای سایت خود را بر روی تمامی تصاویر یا در گوشه ی تصاویر قرار دهید و هم هویت فروشگاه خود را اعلام نمایید و هم این که افرادی از این تصاویر در سایت خود استفاده می کنند ، حق کپی رایت را رعایت نمایند .

با استفاده از تنظیمات ساده این افزونه می توانید بر روی تصاویری که در فروشگاه اینترنتی تون وجود دارد ، واترمارکی قرار دهید ، می توانید امضای سایت تون و یا لوگو و آرمی را بگذارید . برای انجام تنظیمات به پنل وردپرس خود بروید و گزینه ی yith plugins را انتحاب نمایید از بین زیر منوهای آن بر روی watermark کلیک نمایید تا به صفحه ی تنظیمات آن بروید .

این افزونه دارای دو نسخه رایگان و پرمیوم می باشد که در این اموزش می خواهیم به بررسی نسخه ی رایگان آن بپردازیم ، پس تنظیماتی که مربوط به نسخه ی پرمیوم می باشد در اینجا اشاره ای به ان نمی شود .

تنظیمات تب Settings :

  • Generate a complete backup : این گزینه برای تهیه ی نسخه ی پشتیان برای تغییراتی است که انجام داده اید و واترمارک هایی که برای تصاویر قرار داده اید .
  • Watermark Image : در این بخش شما تصویری را که می خواهید به عنوان واترمارک قرار بگیرد را تعیین می کنید و فقط توجه داشته باشید که نباید سایز ان از ۱۵۰ * ۱۵۰ پیکسل بیشتر باشد .
  • Apply Watermark : وقتی شما در مرحله ی قبل تصویر خود را اپلود کردین با کمک این دکمه می توانید اعلام نمایید که واترمارکی را که انتخاب کرده اید ، تایید شود .
  • Reset : اگر شما با تنظیماتی که انجام دادید و موافق نبودید ، می توانید بر روی این دکمه کلیک نمایید تا تنظیمات ان ریست شود .

خب دوستان عزیز تنظیمات خود را ذخیره نمایید و به فرشگاه ووکامرس تون بروید و نتیجه نصب این افزونه را مشاهده کنید . از این که با ما همراه بودین متشکرم . با معرفی قالب های وردپرس با ما همراه باشید . با آرزوی موفقیت و سلامتی برای شما

منبع : بیگ تم ارائه دهنده هک وردپرسقالب وردپرس فروشگاهی

[ad_2]

منبع :بیگ تم