سونی از ساندبارهای سری ۲۰۱۷ خود را معرفی کرد

[ad_1]

ساندبار‌های جدید سونی از قابلیت کروم کست نیز بهره می‌برند.

تعداد زیادی از تولید‌کنندگان محصولات صوتی و تصویری، از گوگل کست در محصولات خود استفاده کرده‌اند. حال سونی نیز کروم کست را در داخل ساند‌بار جدید خود تعبیه کرده است. ساندبار MT500 سونی، محصولی کامپکت است که به صورت بیسیم به ساب‌ووفر متصل می‌شود.این دستگاه تنظیم مخصوصی را با توجه به نحوه‌ی قرارگیری ساب‌ووفر (خوابیده یا ایستاده) دارد تا بهترین کیفیت خروجی به کاربران ارایه شود. امکان اتصال ساندبار جدید سونی به اسپاتیفای نیز در دسترس است.

سونی نسخه‌ی ارزان‌تری نیز از ساندبار‌های خود را با نام MT300 معرفی کرد که فاقد قابلیت کروم کست است. اما همچنان امکان اتصال گوشی با بلوتوث و NFC در دسترس است. 

ساندبار سونی / sony soundbar

اما پرچمدار ساند‌بار‌های سال ۲۰۱۷ سونی ST5000 نام دارد. این دستگاه قابلیت پشتیبانی از Dolby Atoms‌ را در کنار صدای با وضوح بالا، را به همراه دارد. ST5000 به عنوان هسته‌ی صوتی تمام دستگاه‌های خانگی فعالیت خواهد کرد. این محصول به سه درگاه HDMI در کنار درگاه‌های USB، خروجی دیجیتال و آنالوگ صدا و اتصال به سایر پخش‌کننده‌ها به وسیله‌ی بلوتوث، مجهز است. پرچمدار ساندبار‌های سونی با پلتفرم خانه‌ی هوشمند گوگل (Google Home)‌ نیز به خوبی کار می‌کند و کاربران قادر خواهند بود تا با استفاده از دستیار صوتی Google now  به کنترل آن بپردازند.

همانند سایر شرکت‌ها، سونی نیز قیمت و تاریخ عرضه‌ی محصولات صوتی خود را اعلام نکرد. با این حال مسئولین این شرکت اعلام کردند که کاربران می‌توانند در بهار سال جاری میلادی، منتظر عرضه‌ی محصولات صوتی جدید سونی باشند.

[ad_2]

منبع :زومیت