سرفیس پرو جدید از ۲۵ خرداد با قیمت ۷۹۹ دلار عرضه می شود

[ad_1]

مایکروسافت پس از رونمایی از نسل جدید سرفیس پرو خود که با عنوان سرفیس پرو ۲۰۱۷ نیز شناخته می‌شود، اعلام کرد که این محصول از ۱۵ ژوئن یا ۲۵ خرداد ماه در ۲۶ کشور مختلف با قیمت پایه‌ی ۷۹۹ دلاری راهی بازار خواهد شد. سرفیس پرو ۲۰۱۷، سرفیس لپ‌تاپ و سرفیس استودیو محصولات جدید از خانواده‌ی سرفیس مایکروسافت هستند که آخرین محصول رونمایی شده برای اولین بار در ۱۳ بازار جدید رسما راهی بازار خواهد شد. البته علاقمندان می‌توانند سرفیس پرو ۲۰۱۷ را از امروز پیش خرید کنند.

سرفیس پرو جدید در کشور‌های استرالیا، اتریش، بلژیک، کانادا، چین، دانمارک، هنگ‌کنگ، ایرلند، ایتالیا، ژاپن، کره جنوبی، لوکزامبورگ، لهستان، پرتغال، اسپانیا، سوئد، سوئیس، تایوان، فنلاند، هلند، بریتانیا، فرانسه، نیوزلند، آمریکا، آلمان و نروژ عرضه خواهد شد.

از جمله‌ی قابلیت‌های جدید سرفیس پرو ۲۰۱۷ باید به پایه‌ی جدیدی اشاره کنیم که بیشتر شبیه به پایه‌ی سرفیس استودیو بوده و در واقع سرفیس پرو ۴ از آن بی بهره است. قابلیت چرخش ۱۶۵ درجه‌ای لولای پایه‌ی جدید این امکان را برای کاربران فراهم آورده تا بصورت تقریبا کامل، تبلت رو خوابانده و بتوانند لذت بیشتری از کار با قلم برای این سرفیس جدید ببرند.

تایپ‌کاور و قلم جدید نیز برای شماری از بازار‌ها برای پیش خرید قرار گرفت است. باید به این نکته اشاره کرد که تجهیزات جانبی جدید معرفی شده برای سرفیس پرو ۲۰۱۷ را می‌توان با نسل‌های پیشین که شامل سرفیس پرو ۳ و سرفیس پرو ۴ نیز می‌شود نیز مورد استفاده قرار داد.

[ad_2]

منبع :زومیت