سرعت شارژ بی سیم آیفون 8 کندتر از رقبا است

با وجود اینکه تکنولوژی‌های بسیار بهتر و سریع‌تری برای شارژ بی‌سیم گوشی‌های هوشمند وجود دارد، اما براساس اطلاعات ارائه شده کوپرتینویی‌ها از تکنولوژی شارژ بی‌سیم ۷.۵ واتی استفاده کرده‌اند که نتیجه آن شارژ شدن کند این گوشی در زمان استفاده از شارژ بی‌سیم است.

همانطور که می‌دانید در حال حاضر استاندارد ۱۵ واتی Qi 1.2x نیز برای شارژ بی‌سیم گجت‌های دیجیتال وجود دارد. اطلاعات برگرفته در مورد تکنولوژی شارژ بی‌سیم آیفون ۸ از منبع موثقی به دست آمده است.

استفاده از تکنولوژی ۱۵ واتی برای مدتی است که توسط تولیدکنندگان مورد استفاده قرار می‌گیرد و پدهای شارژ بی‌سیم مبتنی بر این تکنولوژی نیز در بازار حضور دارند. همچنین شماری از گوشی‌های هوشمند نیز از این فناوری پشتیبانی می‌کنند، اما مشخص نیست که چرا اپل استفاده از این فناوری را کنار گذاشته است.

به نظر می‌رسد پدهای غیراپلی شارژ بی‌سیم برای کار با آیفون ۸ نیازمند دریافت گواهی از اپل هستند. این موضوع در مورد اپل واچ صادق است. همچنین احتمال اینکه بتوان پد شارژ بی‌سیم آیفون ۸ و اپل واچ را با استفاده از یک آداپتور مورد استفاده قرار داد، وجود دارد.

براساس اطلاعات ارائه شده انتظار می‌رود آیفون ۸ اپل همراه با یک نمایشگر اولد ۵.۸ اینچی و پشتیبانی از فناوری تاچ سه بعدی در مراسم رونمایی از محصولات اپل که هر ساله در ماه سپتامبر برگزار می‌شود، راهی بازار شود. شایعاتی که در ماه‌های اخیر منتشر شده نشان از این دارد که آیفون ۸ در کنار دو گوشی آیفون ۷ اس و آیفون ۷ اس پلاس، راهی بازار می‌شود.

منبع: زومیت