ساینا اتوماتیک صادراتی سایپا در عراق رونمایی شد


ساینا اتوماتیک صادراتی سایپا با حضور وزیر صنعت و معدن در نمایشگاه خودرو در عراق رونمایی شد.

مقاله‌های مرتبط:

مراسم رونمایی از خودرو ساینا اتوماتیک سایپا با حضور مهندس نعمت زاده وزیر صنعت، معدن و تجارت کشورمان، مهندس صالح نیا معاون وزیر، دانایی‌فر سفیر جمهوری اسلامی ایران در عراق و همچنین محمد شیاع سودانی وزیر صنعت، سلمان الجمیلی وزیر تجارت کشور عراق در محل غرفه گروه خودورسازی سایپا در نمایشگاه خودرو بغداد برگزار شد.

خودرو ساینا اتوماتیک محصول جدید گروه خودروسازی سایپا در عراق است که با توجه به برنامه‌ریزی‌های صادراتی گروه خودروسازی سایپا و با همکاری بخش خصوصی و همچنین وزارت صنعت عراق بزودی وارد بازار این کشور خواهد شد.

بر این اساس قرار است که تولید خودرو ساینا در کشور عراق همراه با انتقال دانش فنی و تکنولوژی ساخت و تولید خودرو و قطعات این محصول باشد و در این راه طبق برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته محصولات دیگر گروه خودروسازی سایپا نیز در دستور مذاکرات و هماهنگی‌های بعدی برای ورود به این کشور خواهند بود.

گروه خودروسازی سایپا با ارائه خودروهای اقتصادی به بازار عراق توانسته است از استقبال قابل توجه خریداران خودرو این کشور بهره‌مند شود و حضور این گروه خودروسازی در نمایشگاه بغداد با استقبال رسانه‌ها و مردم بغداد همراه شد.

در مراسم امروز رونمایی از خودرو ساینا اتومات علاوه بر وزیر صنعت، معدن و تجارت ایران، وزاری صنعت و تجارت عراق نیز حضور داشته‌اند و در جریان آخرین دستاوردهای این نمایشگاه قرار گرفتند.

گروه خودروسازی سایپا  با حضور در نمایشگاه خودرو عراق با همراهی شرکت های سایپا، پارس خودرو، سایپا کاشان، بن رو، مگاموتور ،سایپا یدک، پلاسکوکار، سنان شیمی، سایپا آذین، رادیاتور ایران و با به نمایش گذاشتن محصولات ساینا اتوماتیک، وانت ریچ، وانت۱۵۱ ( کافه تریا)، وانت۱۵۱ کانوپی، چانگان CS35، ساینا ۱۳۱ فول آپشن، تیبا۲، تیبا LPG، تیبا فول آپشن، آریو، قطعات خودرو و توانمندی در ارائه خدمات پس از فروش محصولات، با استقبال قابل توجه بازدیدکنندگان عراقی همراه شد.

البته مدیرعامل سایپا نیز اعلام کرده بود ساینا اتوماتیک به زودی وارد بازار ایران نیز خواهد شد.منبع :زومیت