سامسونگ گلکسی اس ۹ باید برای کاربران گلکسی اس ۷ عرضه شود

مقاله‌های مرتبط:

روز چهارشنبه IHS Markit به نقل از تحلیلگرهای خود نوشت که سامسونگ برای بازاریابی گلکسی اس ۹ باید بر روی کاربران گلکسی اس ۷ اج و دیگر پرچمدارانی که محصول قبل از سال ۲۰۱۷ هستند، تمرکز کند. در حالی که انتظار می‌رود پرچمداران اندروید جدید، بیش‌ترین توانایی را در بین تمام دستگاه‌های سامسونگی که تاکنون عرضه شده‌اند را داشته باشند، این شرکت تحقیقاتی همچنان به توانایی این گوشی‌ها در قانع کردن صاحبان گلکسی اس ۸ و گلکسی اس ۸ پلاس به ارتقاء دادن گوشی‌های خود، شک دارد و عنوان می‌کند سامسونگ نباید پول خود را با هدف قرار دادن این دسته از کاربران هدر بدهد. تحلیلگران عنوان می‌کنند که در عوض، مجموعه گلکسی اس ۹ باید به صورت مستقیم با موبایل‌های سامسونگی که حداقل دو سال از عمر آن‌ها می‌گذرد، مقایسه شود؛ چرا که کاربران آن‌ها با توجه به تفاوت فاحش در طراحی، عملکرد و ویژگی‌های گوشی‌های قدیمی و جدید، علاقه بیش‌تری به ارتقا دادن همراه جیبی خود دارند.

می‌توانیم به این نتیجه برسیم که کمپانی کره‌ای از ابتدا هم قصد نداشت با مجموعه‌ی گلکسی اس ۹، کاربران گلکسی اس ۸ را هدف قرار دهد

بر اساس تخمین‌های کمپانی، گلکسی اس ۷ و گلکسی اس ۷ اج با وجود این که از اوایل سال ۲۰۱۶ در دسترس قرار گرفته‌ بودند، همچنان پر کاربردترین پرچمداران سابق دنیا هستند. لن فاگ، مدیر ارشد بخش موبایل و مخابرات IHS گفت سامسونگ علاوه بر موارد قبلی، باید بر تفاوت‌های بین محصولات پیش روی جدید خود و رقبای اصلی مثل مجموعه آیفون اپل، مانند صفحه نمایش بی‌نهایت و قابلیت‌های تصویربرداری بهبود یافته مجموعه اس ۹ تمرکز و به آن‌ها اشاره کند. بر اساس گزارش‌های اخیر که نشان می‌دهند دو پرچمدار بعدی اندروید این غول کره‌ای بیش‌تر نسبت به محصولات پیش از سال ۲۰۱۷ ارتقاء قابل توجهی خواهند داشت، می‌توانیم به این نتیجه برسیم که کمپانی کره‌ای از ابتدا هم قصد نداشت با مجموعه‌ی گلکسی اس ۹، کاربران گلکسی اس ۸ را هدف قرار دهد. ظاهر کلی این سری از گوشی‌های هوشمند تغییری نمی‌کند و صفحه نمایشی QHD+ با ابعاد ۱۸.۵:۹ که در لبه‌های گوشی قوس دارد، خواهد داشت. انتظار می‌رود گلکسی اس ۹ کوچک‌تر همان رم ۴ گیگابایتی نسل پیشین خود را حفظ کند.

همچنین انتظار می‌رود فبلت ۵.۸ اینچی، همان دوربین تکی ۱۲ مگاپیکسلی گلکسی اس ۸ را به ارث ببرد و با افزوده شدن یک لنز با دیافراگم متغیر نسبت به مدل پیشین پیشرفت کند. گلکسی اس ۹ پلاس ۶.۲ اینچی نیز احتمالا دوربینی دوگانه، مانند مدل دیگر و سنسوری ۱۲ مگاپیکسلی که پشت لنزی با دیافراگم ثابت قرار گرفته است، داشته باشد. قرار است این دو گوشی روز یکشنبه معرفی و در تاریخ ۲۵ اسفند عرضه جهانی شوند.

منبع: زومیت