سامسونگ رونمایی از گلکسی نوت ۸ در اواخر آگوست را تایید کرد

در طی روزهای گذشته اخبار متعددی منتشر شده که از برنامه‌ی سامسونگ برای رونمایی از گلکسی نوت ۸ پیش از آغاز نمایشگاه ایفا ۲۰۱۷ سخن گفته‌اند. ایفا ۲۰۱۷ کار خود را از اول سپتامبر آغاز خواهد کرد. آخرین شایعات منتشر شده حتی روز مراسم رونمایی از گلکسی نوت ۸ را نیز مشخص کرده‌اند، بطوریکه براساس این اخبار، سامسونگ گلکسی نوت ۸ را ۲۳ آگوست سال جاری میلادی طی مراسمی در شهر نیویورک رونمایی خواهد کرد. البته اخبار منتشر شده حکایت از این دارند که گوشی سامسونگ تا ماه سپتامبر راهی بازار نخواهد شد.

دی جی که، مدیرعامل سامسونگ، طی گفتگویی با رسانه‌های تایوانی تایید کرده که گلکسی نوت ۸ اواخر آگوست رونمایی خواهد شد که شایعات و اخبار منتشر شده در روزهای اخیر را تایید می‌کند.

مدیرعامل سامسونگ به این نکته نیز اشاره کرده که گلکسی نوت ۸ در دو مرحله طی اولین روزهای ماه سپتامبر راهی بازار خواهد شد. اولین کشور‌هایی که این فبلت در آن‌ها عرضه می‌شود، آمریکا، بریتانیا و کره‌ی جنوبی خواهند بود. گلکسی نوت ۸ در ماه اکتبر برای سایv کشور‌ها راهی بازار خواهد شد.

سامسونگ امیدوار است تا گلکسی نوت ۸ را پیش از آیفون ۸ در بازار کشور‌های مختلف عرضه کند. کره‌ای‌ها نهایت سعی خود را خواهند کرد تا پیش از آیفون ۸ در بازار حضور داشته و مشتریان علاقمند را به سمت خرید نسل جدید فبلت خود جذب کنند.

منبع: زومیت