زمان عرضه گلکسی نوت ۸ فاش شد

سامسونگ در تاریخ ۲۳ آگوست (یک شهریور) طی مراسمی اختصاصی از نسل جدید فبلت هوشمند خود یعنی گلکسی نوت ۸ رسما رونمایی خواهد کرد. اکنون گزارش جدیدی منتشر شده که به برنامه‌ی سامسونگ برای عرضه‌ی این محصول به بازار اشاره دارد.

در این گزارش اعلام شده که شرکت سامسونگ قصد دارد گوشی گلکسی نوت ۸ را از ۱۵ سپتامبر (۲۴ شهریور) به بازار عرضه کند. در گزارش مورد بحث همچنین اشاره شده که مدت زمان دوره‌ی پیش‌ سفارش این فبلت کم‌تر از دوره‌ی پیش فروش گوشی‌های هوشمند سری گلکسی اس ۸ خواهد بود.

علاقمندان به خرید گوشی هوشمند گلکسی نوت ۸ در کشور کره‌ی جنوبی نیز می‌توانند این محصول را از یکم سپتامبر تا ۱۰ سپتامبر (۱۰ شهریور تا ۱۹ شهریور) پیش خرید کنند؛ بدین ترتیب دوره‌ی پیش سفارش این دستگاه نسبت به گلکسی اس ۸ و گلکسی اس ۸ پلاس یک روز کم‌تر در نظر گرفته شده است.

سامسونگ توانست یک رکورد در تعداد سفارشات پیش خرید ثبت شده برای گوشی‌ هوشمند گلکسی اس ۸ ثبت کند. این‌ کمپانی موفق شد تا در مدت دوره‌ی پیش خرید گوشی یاد شده تعداد یک میلیون سفارش برای این دستگاه در کره‌ی جنوبی ثبت کند. حال باید دید که آیا گلکسی نوت ۸ موفق به شکستن این رکورد خواهد شد یا خیر.

از آنجا که حالا دو سال از زمان عرضه‌ی آخرین گوشی سری گلکسی نوت به بازار می‌گذرد، انتطار می‌رود که اپراتورهای کره‌‌ی جنوبی با تقاضای بالایی برای گلگسی نوت ۸ مواجه شوند. همانطور که احتمالا می‌دانید، پرچمدار سال گذشته‌ی سری نوت یعنی گلگسی نوت ۷ به دلیل مشکلات مربوط به باتری به طور کامل از بازار جمع‌آوری شد.

بنا به گزارش یاد شده، فعال‌سازی پیش سفارش‌ها در کره‌ی جنوبی از تاریخ ۱۱ سپتامبر آغاز خواهد شد و تا ۱۴ سپتامبر نیز ادامه خواهد داشت. با توجه به این موضوع، دوره‌ی پیش فعال‌سازی در نظر گرفته شده برای گلکسی نوت ۸ نسبت گوشی گلکسی اس ۸ یک روز بیشتر است. این اقدام به سامسونگ کمک خواهد کرد تا نگرانی مشتریان بابت تاخیر در فعال‌سازی سفارشات را کاهش دهد؛ زیرا معمولا بین تقاضاهای ثبت شده برای برخی رنگ‌های گوشی‌های هوشمند پرچمدار و تولید این مدل‌ها کمی فاصله ایجاد خواهد شد.

سامسونگ عرضه‌ی گوشی هوشمند گلکسی نوت ۸ را از تاریخ ۱۵ سپتامبر یعنی از ۲۴ شهریور، رسما آغاز خواهد کرد. مشتریانی که قصد پیش سفارش این محصول را ندارند می‌توانند پرچمدار جدید کره‌ای‌ها را پس از تاریخ یاد شده خریداری کنند. به احتمال زیاد سامسونگ همین برنامه‌ را برای عرضه‌ی نوت ۸ در سایر بازارها در پیش خواهد گرفت.

نظر شما در این مورد چیست؟

برای مطالعه‌ی تمام مقالات مرتبط با گلکسی نوت ۸ به این صفحه مراجعه کنید.

منبع: زومیت