زمان ارائه شدن نسخه ارتقا یافته PS4

به گزارش جام جم کلیک ، علاوه بر تایید این مطلب اعلام شده این کمپانی به ساخت نسخه فعلی PS4 در کنار نسخه ارتقا یافته آن ادامه خواهد داد.

در حال حاضر کنسول PS4 توانایی اجرای محتویات با خروجی ۴K را نداشته و درایو نوری آن نیز نمی تواند دیسک های Blue-ray با رزولوشن ۴K را اجرا کند. با این حال کمپانی سونی به ساخت کنسولی با قابلیت اجرای ۴K اشاراتی کرده است.

سال گذشته، معاون اجرایی بخش سرگرمی های کامپیوتری سونی، در مصاحبه ای اعلام کرد که این کمپانی ساخت نسخه ارتقا یافته ای از PS4 که قابلیت اجرای دیسک های Blue-ray را داشته باشد، در سر دارد.

مدیر ارشد تولید Netflix نیز در گفت و گو با مجله Huffington Post انگلستان در ماه ژانویه عنوان کرد که کمپانی سونی قول نسخه ای از کنسول PS4 با قابلیت پشتیبانی از محتویات ۴K را به آن ها داده است. وبسایت Forbes نیز فوریه امسال به نقل از Netflix اعلام کرد که بروزرسانی های سخت افزاری برای هر دو کنسول PlayStation 4 و Xbox One را می توان در پاییز امسال انتظار داشت.

هنوز هیچ اطلاعاتی از تاریخ دقیق عرضه و قیمت این نسخه از PS4 اعلام نشده است. نسخه فعلی PS4 در حال حاضر ۳۴۹٫۹۹$ قیمت دارد. هدست واقعیت مجازی PlayStation VR نیز قرار است با قیمتی معادل ۳۹۹$ عرضه شود که این قیمت شامل دوربین مخصوص PS4 نمی شود.

منبع: تک شات

منبع دریافت خبر : کلیک جام جم

لینک منبع