رکوردشکنی فروش آمازون در روز پرایم

آمازون در حراج سالانه‌ی روز پرایم (Prime Day) توانست با رشد ۶۰ درصدی در مقایسه با سال گذشته، رکورد فروش جمعه‌ی سیاه و دوشنبه‌ی سایبری خود را بشکند.

مقاله‌ی مرتبط:

طبق اطلاعات منتشرشده، بلندگوی اکو دات با قیمت ۳۵ دلار، پرفروش‌ترین کالای روز پرایم بوده است. این کالا ۱۵ دلار تخفیف خورده بود. کالاهایی مثل گوشی وان‌پلاس ۵ و باتری‌های قلمی هم در فهرست پرفروش‌ترین کالاهای روز پرایم قرار می‌گیرد. این اطلاعات نشان می‌دهد که در این روز، ۵۰ هزار شارژر دیواری، ۲۰۰ هزار لباس زنانه و ۲۰۰ هزار لامپ، خریداری شده است. بیشترین دانلود از سرویس پرایم در این روز به کتاب Stillhouse Lake و بیشترین پخش آنلاین، به ترانه‌ی Something Just Like This تعلق گرفت.

آمازون پرایم

روز پرایم، یکی از حراج‌های بزرگ سالانه‌ی فروشگاه اینترنتی آمازون محسوب می‌شود؛ در این روز، ۱۰۰ هزار کالا تخفیف می‌خورد. با اینکه اکثر کالاها در رده‌ی قیمتی ۵ تا ۱۰ دلار قرار دارند؛ اما همیشه تعدادی کالای ویژه هم در این حراج قرار می‌گیرند؛ برای مثال، امسال بلندگوی اکو با ۵۰ درصد تخفیف برای فروش قرار داده شده بود.

لازم به ذکر است که این تخفیف‌ها تنها برای افرادی که از سرویس آمازون پرایم استفاده می‌کنند، اعمال می‌شود. آمازون ادعا کرده است که تخفیف‌های ویژه در این روز، اکثر کاربران جدید را به سمت پرداخت ۹۹ دلاری برای عضویت در سرویس پرایم سوق می‌دهند.

نظر شما در مورد این حراج چیست؟

منبع: زومیت