رونمایی از ۳ رایانه قدرتمند برای اجرای بازی های رایانه ای

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از نیواطلس، این رایانه ها مجهز به پردازنده نسل هفتم Core i۷ شرکت اینتل هستند که تازه ترین و سریع ترین پردازنده تولیدی این شرکت تا به امروز محسوب می شود.

پردازنده گرافیکی این رایانه ها هم GeForce GTX ۱۰ است که توسط شرکت ان ویدیا تولید شده است. این سه رایانه شخصی مذکور مجهز به پرت های HMDI، USB ۲  و۳ نیز می باشد.


سیستم عامل این رایانه های شخصی ویندوز ۱۰ بوده و به طور پیش فرض برنامه Office ۲۰۱۶ مایکروسافت و تعدادی از برنامه های خود این شرکت بر روی آنها نصب شده است.


Legion Y۵۲۰ Tower اولین رایانه شخصی از این مجموعه است که دارای حداکثر ۱۶ گیگابایت رم DDR۴ و ۲۵۶ گیگابایت حافظه اس اس دی و در نهایت دو ترابایت هارددیسک است. همچنین علاقمندان به دلخواه می توانند پردازنده های گرافیکی Radeon RX ۵۶۰، GeForce GTX ۱۰۵۰ Ti  یا  ۱۰۶۰ شرکت ای ام دی را بر روی آن نصب کنند.


Legion Y۷۲۰ Tower دومین رایانه شخصی این مجموعه است که قابل تجهیز به پردازنده مرکزی AMD Ryzen ۵  یا  ۷ هم هست. همچنینی یکی از دو کارت گرافیکی AMD Radeon RX ۵۷۰  یا  GeForce GTX ۱۰۷۰ نیز به دلخواه بر روی این رایانه قابل نصب است. حداکثر ۱۶ گیگابایت رم DDR۴ ، ۲۵۶ گیگابایت حافظه اس اس دی و  ۲ ترابایت هارددیسک از جمله دیگر امکانات این رایانه است.


قدرتمندترین رایانه شخصی این مجموعه Legion Y۹۲۰ Tower است. امکان نصب پردازنده های گرافیکی GeForce GTX ۱۰۸۰ یا GTX ۱۰۷۰،  ۱۰۶۰ یا  Radeon RX ۵۷۰بر روی این رایانه شخصی به انتخاب مشتری وجود دارد. ۳۲ گیگابایت رم DDR۴، ۵۱۲ گیگابایت حافظه اس اس دی و ۴ ترابایت هارددیسک از جمله دیگر امکانات این محصول است. قیمت این سه رایانه که از شهریور روانه بازار می شوند به ترتیب ۷۴۹، ۱۲۹۹ و ۲۲۹۹ یورو است.

منبع: خبرگزاری مهر