روش های کاربردی برای بهبود امنیت وردپرس (اینفوگرافیک)


بهبود امنیت وردپرس

سلام دوستان؛
همه ما قبول داریم که مبحث امنیت پیچیدگی های خاص خود را دارد اما نمی توان آن را نادیده گرفت و باید حتما مورد توجه قرار گیرد! مخصوصا زمانی که وبسایت مورد نظر شما به مرور زمان رشد می کند این مسئله باید جدی گرفته شود.
برای بهبود امنیت وردپرس افزونه ها و راهکارهای متعددی را پیشنهاد داده ایم که توجه به آنها بسیار موثر است. یکی از بهترین افزونه ها در این حوزه، بسته امنیتی قوی در وردپرس با Wordfence Security است که می تواند کمک شایانی به شما کند.

بهبود امنیت وردپرس

گاهی مشکل امنیتی آنقدر بزرگ می شود که وبسایت شما کاملا بسته شده و شما واقعا نمی دانید باید چه کنید! البته هیچ روشی به صورت ۱۰۰ درصد نمی تواند امنیت یک وبسایت را تضمین کند اما باید برای مقابله با حفره های امنیتی همیشه قوی باشید. در پست امروز میخواهیم روش هایی را برای بهبود امنیت وردپرس با کمک اینفوگرافیک بررسی کنیم. مطمئنم بعد از مشاهده این موارد زیر حتما می توانید به نتایج خوبی برای حفظ ایمنی وبسایت خود برسید. پس با ما همراه باشید…

اینفوگرافیک -بهبود امنیت وردپرس

همانطور که در اینفوگرافیک بالا مشاهده می کنید بخش های مختلفی در هک شدن وردپرس تاثیر گذار است. برای اینکه بتوانید به بهبود امنیت وردپرس کمک کنیم باید در مرحله اول این موارد را بدانیم و شناسایی کنیم:

  • انتخاب هاست مناسب
  • انتخاب قالب مناسب
  • استفاده از افزونه های بهینه و سالم
  • استفاده از پسوردهای قدرتمند

آمار وبسایت های هک شده

آماری که از هک شدن وبسایت ها موجود است می گوید:

  • برای اینکه وردپرس سایت شما هک نشود و بهبود امنیت وردپرس برای شما مهم است باید همیشه آن را بروز نگه دارید.
  • در روز حدود ۳۰۰۰۰ سایت هک می شود!
  • هر ۵ ثانیه یک بار ۱ سایت در معرض حمله قرار می گیرد!

با کمک راهکارهای ساده که در اینفوگرافیک بالا برای شما مشخص شده می توانید در بهبود امنیت وردپرس تلاش کنید و مشکلات امنیتی را از بین ببرید.منبع : همیار وردپرس
جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت همیار وردپرس مراجعه نمایید