روتر غار آبی ایسوس در کامپیوتکس ۲۰۱۷ رونمایی شد

[ad_1]

ایسوس در نمایشگاه کامپیوتکس ۲۰۱۷ از روتر وای‌فای زیبایی که شباهت زیادی به پنکه‌ی بدون پره‌ی دایسون دارد، پرده برداشت.

شرکت ایسوس که تولید کننده‌ی یکی از برترین روترهای عنکبوتی شکل جهان موسوم به RT AC5300U است، به تازگی در نمایشگاه کامپیوتکس ۲۰۱۷ تایوان از روتری رونمایی کرد که طراحی چشم نواز و مورد پسندی دارد. زومیت را همراهی کنید.

روتر Blue Cave ایسوس

روتر بدون آنتن Asus Blue Cave قابلیت‌های smooth Wi-Fi و smart protection را ارائه می‌دهد. اصطلاحات یاد شده به معنی پشتیبانی از عملکرد دو بانده‌ی کلاس AC2600 است که قدرت خود را از جدیدترین تراشه‌ی وای‌فای شرکت اینتل می‌گیرد و به وسیله‌ی قابلیت‌های حفاظتی شرکت ترند میکرو از هر دستگاه هوشمند متصل به شبکه، شامل دستگاه‌های مربوط به اینترنت اشیا محافظت می‌کند. اما به‌واقع تنها مورد جذاب و منحصر به فرد در مورد روتر یاد شده، غرق شدن حفره‌ی مرکزی آن در نور آبی ملایم است.

در حالی که پشتیبانی از شبکه‌ی توری (mesh) در بیش‌تر روترهای وای‌فای خانگی شروع شده، اما روتر جدید ایسوس فقط با استفاده از یک نرم‌افزار موبایلی قابل کنترل است تا به عملکرد هوشمند خود اعتبار ببخشد. اما پشتیبانی از پروتکل IFTTT را می‌توان نقطه‌ی قوتی برای روتر بلو کیو در نظر گرفت. سیستم شبکه‌ی وای‌فای مش به محصولات شبکه‌ای گفته می‌شود که در آن‌ها می‌توانید چند سخت‌افزار شبکه را به یکدیگر متصل کنید و پوشش و سایر قابلیت‌های آن‌ها را گسترش بدهید.

ساختمان Grande Arche

روتر بی‌سیم بلو کیو ایسوس همانند پنکه‌ی بدون پره‌ی جیمز دایسون، ساب‌ووفر Sub شرکت سوُنوس و ساختمان معماری La Grande Arche de la Défense واقع در شهر پاریس، دارای یک حفره در مرکز شکل هندسی خود است و به خاطر داشتن چنین حفره‌ای، دقیقا مشابه با موارد یاد شده، بسیار خارق‌العاده و جذاب به نظر می‌رسد. به گزارش Engadget، قیمت روتر یاد شده حدود ۱۸۰ دلار خواهد بود؛ اما هنوز هیچ اطلاعاتی در مورد زمان در دسترس قرارگیری آن به میان نیامده است.

روتر بی‌سیم Blue Cave شرکت ایسوس را چگونه ارزیابی می‌کنید؟

[ad_2]

منبع :زومیت