رندرهای سه بعدی گلکسی اس ۸ توسط یک تولیدکننده لوازم جانبی فاش شد


رندرهای سه بعدی گلکسی اس ۸ سامسونگ که تولید یک تولیدکننده‌ی لوازم جانبی براساس شماتیک این گوشی هوشمند فاش شده، جزئيات بیشتری از این محصول را ارائه می‌کند.

یکی از تولیدکنندگان لوازم جانبی برای سامسونگ با استفاده از شماتیک اصلی این گوشی هوشمند که برای تولید قاب در اختیار داشته، رندرهای سه بعدی از این محصول را منتشر کرده که جزئیات ظاهری بیشتری از محصول جدید سامسونگ را در اختیارمان قرار می‌دهد.

این تولید کننده‌ که نخواسته نامش فاش شود، تنها سه رندر سه بعدی را منتشر کرده است. یکی از اولین مواردی که در تصاویر مورد نظر بیشتر به چشم می‌خورد، تغییرات و به بیان بهتر پختگی بیشتر طراحی خمیده‌ی طرفین نمایشگر است. براساس آنچه که در رندرها می‌توان دید، حاشیه‌ی جانبی نمایشگر دیگر قابل رویت نیست، در حالی که در گلکسی اس ۷ اج، حاشیه‌ی نمایشگر گوشی از بالا با وجود خمیدگی تاحدودی قابل رویت بود. نکته‌ی دیگری که در این تصاویر مشهود است، حذف کلید فیزیکی از پنل جلویی و نبود سنسور اثر انگشت در پنل پشتی است که گمانه‌ها در خصوص ترکیب سنسور اثر انگشت با نمایشگر را بیش از پیش افزایش داده است.

گلکسی اس 8

همچنین باید به شیارهای بلندگوی گلکسی اس ۸ اشاره کرد که در لبه‌ی بالا و پایین گوشی قرار گرفته است. براساس اطلاعات موجود گلکسی اس ۸ از وجود بلندگوی استریو بهره خواهد برد. در قسمت چپ لبه‌ی پایینی گلکسی اس ۸ نیز می‌توان درگاه مربوط به جک هدفون ۳.۵ میلی‌متری را مشاهده کرد. با توجه به بهره‌گیری از درگاه USB نوع C در گلکسی نوت ۷ و سری گوشی‌های هوشمند گلکسی A سال ۲۰۱۷، انتظار می‌رود گلکسی اس ۸ نیز از وجود این درگاه بهره گیرد.

گلکسی اس 8

در پایان باید به این نکته اشاره کرد که خبری از دوربین دوگانه در پشت این گوشی هوشمند نیست. البته در اخبار منتشر شده در اربطه با گلکسی اس ۸ به این نکته اشاره شده که نسخه‌ی پلاس از دوربین دوگانه بهره خواهد برد. انتظار می‌رود گلکسی اس ۸ در تاریه ۱۸ آوریل یا ۲۹ فروردین ماه رونمایی شود.منبع :زومیت