راه اندازی چت آنلاین در وردپرس با افزونه چت آنلاین Crisp


راه اندازی چت آنلاین در وردپرس با افزونه چت آنلاین CrispReviewed by فاطمه on Aug 6Rating: 1.5راه اندازی چت آنلاین در وردپرس با افزونه چت آنلاین Crispدر اینجا آموزش سیستم چت و پشتیبان آنلاین وردپرس را توضیح میدهیم، به سادگی با اعضای سایت آنلاین ارتباط برقرار کنید و با مشتریان پشتیبانی آنلاین انجام دهید.

راه اندازی چت آنلاین در وردپرس با افزونه چت آنلاین Crisp

در اینجا آموزش سیستم چت و پشتیبان آنلاین وردپرس را شرح خواهیم داد، میتوانید به سادگی با اعضای سایت خود به صورت آنلاین ارتباط برقرار کنید و مستقیما به مشتریان خود پشتیبانی آنلاین ارائه دهید.

در ابتدا برای اجرا کردن این سیستم به سایت crisp.im بروید و داخل سایت ثبت نام کنید، در قسمت بالا سمت راست روی عبارت Get your Crisp livechat کلیک کنید مانند شکل زیر در صفحه مورد نظر اطلاعات نام و نام خانوادگی و ایمیل را در فیلد های مخصوص به خود پر کنید.

سپس در بخش بعدی نام و آدرس دامنه سایت خود را وارد کنید.

پلن رایگان را انتخاب و روی دکمه continue کلیک کنید.

اکنون وارد داشبورد خود میشوید، روی دکمه وردپرس کلیک کنید.

حال وارد پنل مدیریت وردپرس خود شوید و افزونه Crisp Live Chat را نصب و فعال سازی کنید، در پنل مدیریت منو crisp settings را مشاهده میکنید و با کلیک بر روی connect به crisp متصل میشوید. روی گزینه Go to my Crisp setting کلیک کنید، مجددا داشبورد crisp با تعداد افراد آنلاین مشاهده خواهید کرد.

برای فارسی کردن و استایل افزونه به بخش تنظیمات رفته، بخش open options > chatbox appearance  را انتخاب و رنگ آیکون، نوع پیام های خوش آمد گویی و پایان را میتوانید مشخص کنید و همچنین گزینه open options > chatbox appearance > chatbox language > persian را انتخاب و زبان فارسی را انتخاب کنید.

تفاوت نسخه پرو crisp با نسخه رایگان در این است که میتوانید نسخه پرو را به صورت سفارشی تنظیم کنید و این افزونه را برای سایت خودتان طراحی کنید و اینکه در نسخه رایگان یکسری گزینه ها غیر فعال است.منبع : میهن وردپرس
جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت میهن وردپرس مراجعه نمایید