دی اس در ۶ سال آینده هر سال یک مدل جدید معرفی می کند

[ad_1]

DS، شاخه‌ی لوکس سیتروئن فرانسه، اعلام کرده است که قصد دارد با تولید خودروهای جدید به رقابت با سایر خودروسازان مطرح بپردازد.

برند فرانسوی دی‌اس، با معرفی آنلاین DS 7 از جاه‌طلبی‌های خود در دنیای ماشین خبر داد. به گزارش Autocar، شاخه‌ی لوکس سیتروئن قرار است در ۶ سال آینده، هرسال یک خودروی جدید به بازار معرفی کند. اولین خودروی این برند که DS 3 Crossback نام دارد، سودای رقابت با آئودی Q2 را در سر می‌پروراند. به گفته این شرکت، DS 9 نیز می‌تواند رقیبی سرسخت برای آئودی Q7 باشد.

طبق گمانه‌زنی‌ها، جایگزین DS 3 کنونی به‌زودی معرفی خواهد شد و دو سدان لوکس به نام‌های DS 5 و DS 9 نیز تا اواسط دهه‌ی جدید به بازار خواهند آمد. تصور می‌شود که آینده‌ی DS 9 به اقبال ادامه‌دار مشتریان چینی به‌ سدان‌های لوکس در سال‌های آتی گره خورده باشد.

دی اس 7 کراس بک

اگرچه این شرکت در مورد برخی از طرح‌های خود دست نگه داشته است، اما آرنود ریبولت، معاون DS در بخش بازاریابی می‌گوید گسترش تولید خودروهای خانواده‌ی سدان و SUV به جد در دستور کار شرکت است.

او می‌افزاید:

پیشرفت DS در گرو تولید خودروهای شاسی‌بلند و سدان است؛ اما جهت حرکت ما در بازار برحسب اندازه‌ی خودروها و میزان سفارش مدل‌های جدید، زیاد شفاف نیست. خودروی DS 7 سرآغازی در این مسیر است؛ شاید ما برحسب سنت و عادت مرسوم به پیروی از این مدل برای ساخت خودرویی کوچک‌تر یا یک SUV بزرگ‌تر ادامه دهیم؛ اما تابه‌حال خبری در این مورد منتشر نکرده‌ایم.

[ad_2]

منبع :زومیت