دوربین گلکسی اس ۸ برآمدگی نخواهد داشت

[ad_1]

به‌تازگی تصویری منتشر شده که طبق آن، دوربین پشت گلکسی اس ۸ هم‌سطح با بدنه است و دارای برآمدگی نخواهد بود.

تصویر جدیدی در فضای مجازی ویبو به اشتراک گذاشته شده که میزان برآمدگی دوربین پشت گوشی‌های گلکسی اس ۶، اس ۷ و اس ۸ را با یکدیگر مقایسه می‌کند. اگر این تصویر صحت داشته باشد دیگر خبری از برآمدگی در دوربین پشت گلکسی اس ۸ نخواهد بود.

طبق این تصویر، دوربین پشت گلکسی اس ۸ با بدنه در یک سطح قرا دارد که باعث می‌شود دیگر شاهد برآمدگی آن نباشیم. البته عدد ذکر شده در مورد برآمدگی دوربین گلکسی اس ۶ و اس ۷ اشتباه است. مقدار صحیح برآمدگی دوربین گلکسی اس ۶، ۱.۷ میلی‌متر است و در گلکسی اس ۷ نیز برآمدگی به ۰.۸ میلی‌متر می‌رسد. همین اشتباه صورت گرفته در مقادیر برآمدگی دوربین‌ها نیز باعث می‌شود تا صحت این تصویر به چالش کشیده شود.

با در نظر گرفتن شایعات قبلی می‌دانیم گلکسی اس ۸ از ابعاد ۱۴۰.۱۴ در ۷۲.۲ در ۷.۳ میلی‌متر بهره می‌برد که باعث می‌شود نسبت به گلکسی اس ۷ از ضخامت کمتری بهره ببرد. از طرفی نیز انتظار می‌رود که در گلکسی اس ۸ از یک نمایشگر بزرگ‌تر با ابعاد ۵.۷ اینچ استفاده شود که درنتیجه باعث خواهد شد تا فضا برای سنسور دوربین پشت بیشتر باشد و بتوان آن را به گونه‌ای جاسازی کرد که دیگر شاهد برآمدگی دوربین نباشیم.

شایعات زیادی در مورد تاریخ رونمایی از گلکسی اس ۸ وجود دارد اما معتبرترین آنها به رونمایی از محصول جدید سامسونگ در ۹ فروردین ۹۶ اشاره می‌کند. با این حساب باید صبر کنیم و ببینیم که کمپانی کره‌ای چه شگفتی‌هایی را برای ما تدارک دیده است.

برآمدگی دوربین گلکسی اس 8

[ad_2]

منبع :زومیت