دریفت تماشایی قهرمان جهان با ۳۷۰Z در کوهستان

[ad_1]

مسابقات قهرمانی دریفت جهان که مدتی است با نام فرمولا دریفت شناخته می‌شود، امسال با قهرمانی کریس فورسبرگ به پایان رسید. او که حالا شهرت زیادی به دست آورده است، در یک فیلم بسیار دیدنی توانایی خود در کنترل و دریفت را نمایش می‌دهد.

اولین سری مسابقات فرمولا دریف که به اختصار فرمول D هم گفته می‌شود، در سال ۲۰۰۳ با هدف شناختن بهترین رانندگان دریفت آمریکا برگزار شد؛ اما خیلی زود مورد توجه شرکت‌های تجاری و علاقه‌مندان خودرو قرار گرفت و امروزه در سطوح مختلف خصوصا قهرمانی جهان، طرفداران زیادی دارد. از سویی دیگر کریس فورسبرگ، راننده‌ی ۳۳ ساله‌ی آمریکایی سال‌های زیادی است که به‌صورت حرفه‌ای صرفا در رقابت‌های دریفت شرکت می‌کند و برعکس مشاهیر دیگری همچون کن بلاک سابقه‌ی قهرمانی در رالی جهانی یا دیگر رقابت‌های موتوراسپرت ندارد.

کریس فورسبرگ تاکنون سه بار به مقام قهرمانی فرمولا دریفت جهانی دست یافته و عنوان راننده‌ی سال دریفت دنیا را هم از آن خود کرده است. او معمولا با خودروی نیسان ۳۷۰Z، دریفت می‌کند و حالا بدون هیچ‌گونه تمرین قبلی به کوهستان‌های زیبای کالیفرنیا آمده است تا هنر سُراندن و کنترل ماشین را با نیسان ۸ سیلندر و ۱۰۰۰ اسب بخاری خود، به نمایش بگذارد.

تماشای این ویدئوی دیدنی را از دست ندهید.

دانلود با کیفیت ۳۶۰p  ۷۲۰p  ۱۰۸۰p

[ad_2]

منبع :زومیت