دریفت تماشایی دوج دیمون در ویدئوی جدید پنزویل

شرکت بریتانیایی پنزاویل در حال تولید سری جذابی از فیلم‌های کوتاه است و به نظر می‌رسد که خودروهای شرکت دوج نقش اصلی را در این ویدئوها بازی می‌کنند.

آخرین بار چهار ماه پیش بود که ویدئویی از این خودروی سرگرم‌کننده نمایش داده شد. در این ویدئو که شرکت پنزاویل در یوتیوب منتشر کرد، وداع باشکوه دوج وایپر در خیابان‌های میامی و هنگام یک سرعت‌گیری دیوانه‌وار به نمایش گذاشته شد.

در ویدئوی تبلیغاتی جدید، فیلم‌برداری در شب و در شهر پیتسبورگ ایالت پنسیلوانیا انجام می‌شود. خودروی استفاده‌شده در ویدئوی پنزاویل، دوج دیمون است که با ۸۴۰ اسب بخار قدرت به‌عنوان هیولای درگ شناخته می‌شود. ریس میلن، ستاره رالی کراس، فردی است که در این ویدئو پشت فرمان خودرو قرار دارد و البته هیچ تصویری از صورت راننده نمایش داده نمی‌شود.

این ویدیو به‌درستی خارج کردن دیو (Exorcising the Demon) نامیده شده است. ویدئو از یک کلیسا شروع می‌شود و راننده سوار بر دوج دیمون خیابان‌های پیتسبورگ را با سرعت زیاد و دریفت‌های دیدنی طی می‌کند. خدمه تولید این فیلم اکشن کوتاه با هماهنگی شهرداری و مسئولان شهری، خیابان‌های متعددی را برای انجام فیلم‌برداری مسدود کرده‌اند. 

دوج دیمون

مقاله‌های مرتبط:

از زمان آغاز حضور دوج دیمون چلنجر در ویدئو، راننده تقریبا همه‌ی توجه خود را به شتاب‌گیری در مسیر مستقیم و دریفت‌های جذاب متمرکز کرده است. در ادامه، ریس میلن هنر دریفت خود را به نمایش می‌گذارد و با یک چرخش ۳۶۰ درجه‌ای فوق‌العاده، صحنه زیبایی رقم می‌زند. برای اکثریت قریب به اتفاق افرادی که تاکنون دریفت دوج دیمون را ندیده‌اند، این ویدیو اولین فیلمی است که می‌تواند توانایی‌های دوج دیمون را در چرخش و دریفت به نمایش بگذارد.

در انتهای فیلم، میلن پس از چرخش ۳۶۰ درجه‌ای بسیار عالی روبروی ساختمانی خودرو را پارک می‌کند و قسمت جذاب‌تر شاید پیامکی باشد که می‌نویسد «دیمون سر جایش برگشته است» و با زبانی شبیه آلمانی جواب داده می‌شود «خوب است».   

دریفت‌های زیبا و چرخش استادانه‌ی ریس میلن را با خودروی دوج دیمون در ویدئوی زیر تماشا کنید.

لینک دانلود

منبع: زومیت