درست انتخاب کنید، ۱۰ میلیون تومان جایزه ببرید

[ad_1]

بسیاری از افراد معتقدند انتخاب‌های هر انسان است که مسیر زندگی و سرنوشت او را می‌سازد.

 همه افراد به دنبال موقعیت‌هایی هستند که با انتخاب درست‌ترین‌ها زندگی خود را از این رو به آن رو کنند. کاربران زودفود در کمپین «انتخابات» که به تازگی راه اندازی شده است، می‌توانند به سادگی انتخاب‌های خود را محک بزنند.

همین حالا سفارش دهید، انتخاب کنید، برنده شوید؛

کاربران زودفود با شرکت در «انتخابات» می‌توانند با انتخاب یک عدد، شانس خود را برای برنده شدن ۱۰ میلیون تومان پول نقد امتحان کنند. در این بازی کاربران با هر سفارش آنلاین غذا از زودفود دو نوبت برای شرکت در مسابقه دریافت می‌کنند و با هر نوبت خود می‌توانند یکی از شماره‌های مسابقه را انتخاب کنند. در پایان هر روز به شماره‌ای که بیشترین تعداد انتخاب را داشته باشد، ۱۰ میلیون تومان جایزه نقدی اختصاص خواهد یافت. نکته حائز اهمیت در این مسابقه این است که در صورتی که هر شرکت کننده، چند شرکت کننده دیگر را با خود به صحنه انتخابات بیاورد می‌تواند شانس برنده شدن شماره مورد نظر خود را به سادگی بالا ببرد.

شرکت کنندگان در این مسابقه در هر روز با دو بار سفارش آنلاین غذا از زودفود می‌توانند نوبت‌های شرکت در انتخابات را دریافت کنند و تا پایان همان روز از نوبت‌های خود برای شرکت در مسابقه استفاده کنند. همین حالا شانس خود را برای برنده شدن جایزه بزرگ انتخابات امتحان کنید: شروع مسابقه انتخابات

 پایان رپورتاژ آگهی/.

این مطلب صرفا جنبه تبلیغاتی دارد و زومیت هیچ مسئولیتی در رابطه با آن نمی‌پذیرد.

[ad_2]

منبع :زومیت