درج کد های دلخواه در هدر و فوتر وردپرس با Insert Headers and Footers


درج کد های دلخواه در هدر و فوتر وردپرس با Insert Headers and FootersReviewed by فاطمه on Aug 12Rating: 2.0درج کد های دلخواه در هدر و فوتر وردپرس با Insert Headers and Footersدر اینجا شما با افزونه Insert Headers and Footers میتوانید کدهای سفارشی جاوا اسکریپت، Css، html را به بخش هدر و فوتر سایت خود اضافه کنید.

درج کد های دلخواه در هدر و فوتر وردپرس

گاهی شما نیاز دارید کدهایی در هدر یا فوتر سایت خود اضافه کنید در اینجا شما با افزونه Insert Headers and Footers میتوانید کدهای css سفارشی، جاوا اسکریپت، آیکون فیسبوک، html، گوگل آنالیتیکس را به بخش هدر و فوتر خود بدون نیاز به ویرایش کردن فایل های قالب خود اضافه کنید، به این صورت دیگه با کدهای حجیم رو به رو و سر درگم نمیشوید.

ویژگی های افزونه Insert Headers and Footers

  • راه اندازی سریع
  • روش آسان برای درج کدهای اسکریپت
  • درج کد در بخش هدر و فوتر سایت
  • درج کد گوگل آنالیتیکس در هدر و فوتر
  • درج کد سفارشی قالب
  • درج کد آیکون فیسبوک در هدر و فوتر

کار با افزونه Insert Headers and Footers

در ابتدا افزونه را نصب و فعال سازی کنید پس از فعال سازی افزونه در بخش تنظیمات پنل مدیریت وردپرس اضافه میشود روی آن کلیک کنید وارد صفحه افزونه شوید.

 

کدهای مربوط به هدر در  بخش scripts in header بین تگ <head> و کدهای فوتر در بخش scripts in footer اخر تگ <body/> قرار دهید. هنگامی که قصد داشتید کدها راحذف کنید به راحتی میتوانید در این بخش کدها را ویرایش و حذف کنید. کد دلخواه خود را بنویسید و در آخر ذخیره کنید.

تنها با یک کلیک این افزونه نصب میشود و به سادگی موفق به ویرایش هدر و فوتر سایت به روش دلخواه خود در یک مکان خاص میشوید و دیگر نیازی نیست برای ویرایش  کردن بخش هدر و فوتر سایت به بخش نمایش/ ویرایشگر/ footer&header.php بروید و این عمل سرعت شما را بالا میبرد.

موفق و پیروز باشید.منبع : میهن وردپرس
جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت میهن وردپرس مراجعه نمایید