دارندگان گلکسی نوت 7 برای خرید گلکسی نوت 8 تخفیف می گیرند

سامسونگ امروز اعلام کرد افرادی که قبلا یکی از دارندگان گلکسی نوت ۷ بوده‌اند می‌توانند گوشی هوشمند کنونی خود را در ازای تخفیفی ۵۲۴ دلاری براخی خرید فبلت گلکسی نوت ۸، معاوضه کنند. این تخفیف بزرگ ظاهرا نوعی مصالحه‌ است که به دلیل مشکلاتی که سال گذشته برای گوشی هوشمند گلکسی نوت ۷ رخ داد در نظر گرفته شده است. مشتریان واجد شرایط می‌توانند پس از شروع پیش فروش نوت ۸ یعنی از فردا، از طریق وب‌سایت رسمی سامسونگ به آدرس Samsung.com از این پیشنهاد استفاده کنند.

مقاله‌های مرتبط:

سامسونگ موفق شد تقریبا نزدیک به سه میلیون گوشی نوت ۷ را از بازار جمع‌آوری کند و مسلما این وضعیت باعث شد شهرت این کمپانی بسیار تحت تاثیر قرار بگیرد. وضعیت سامسونگ در سال گذشته وقتی بدتر شد که با عرضه‌ی مجدد نسخه‌ی احیا شده‌ی نوت ۷، این محصول باز هم با مشکل انفجار مواجه می‌شد به طوریکه این شرکت کره‌ای سرانجام تصمیم گرفت پروژه‌ی نوت ۷ خود را به طور کامل لغو کرده و از فروش این محصول خودداری کند. هزینه‌ی دو مرتبه فراخوانی گلکسی نوت ۷ باعث شد تا سامسونگ به زیر بار هزینه‌ای ۵ میلیارد دلاری برود و به همین دلیل تخفیف‌های جدیدی که این کمپانی برای خریداران نوت ۸ در نظر گرفته، فقط بخشی از خسارات وارد آمده را جبران خواهد کرد. برخی از افراد وفادار به برند سامسونگ، حتی با وجود دوبار فراخوانی عمومی از جانب این شرکت، همچنان گوشی‌های نوت ۷ را نزد خود نگه داشته‌اند. در هر حال واضح است که سامسونگ به دنبال پاک کردن خاطره‌ی بد گلکسی نوت ۷ از ذهن کاربران است و به همین دلیل امسال ترجیح داده تا با ارائه‌ی پیشنهادات جذاب، مشتریان سابقش را مجددا به سمت خود جذب کند.

نظر شما در این مورد چیست؟ این تخفیف تا چه میزان می‌توان نظر خریداران سابق گلکسی نوت ۷ را به خرید فبلت جدید سامسونگ جلب کند؟

منبع: زومیت