جوابیه نمایندگی رسمی و مستقیم فروش و خدمات پس از فروش HTC به اعلام لیست سازمان حمایت

[ad_1]

پارس سامتل به عنوان نمایندگی رسمی و مستقیم فروش و خدمات پس از فروش HTC برای لیست اعلامی سازمان حمایت، بیانیه و جواب رسمی صادر کرد.

دیروز سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان در لیستی علاوه بر اعلام شرکت‌های مجاز به گارانتی و خدمات پس از فروش گوشی‌های آیفون، نام نمایندگی شرکت‌هایی را که از آن‌ها با عنوان بدون نمایندگی رسمی و مستقیم در کشور یاد کرد، نیز اعلام کرد.

در پی این اقدام و اعلام شرکت سلوکام قشم به نام نمایندگی HTC، شرکت پارس سامتل قشم که نمایندگی مستقیم و با تأیید وزارت صنعت معدن و تجارت را دارد، نسبت به اعلام این لیست، جوابیه و بیانیه‌ رسمی صادر کرد که به شرح زیر است: 

سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان در اعلام اسامی شرکت های مجاز به خدمات گارانتی کالاهای بدون خدمات پس از فروش در کشور نام شرکت “پرشین سلوکام قشم” را به عنوان نمایندگی رسمی HTC اعلام کرده است.

این در حالی است که شرکت HTC نماینده خود در ایران را مشخص کرده و وزارت صنعت معدن و تجارت به شرکت پارس سامتل قشم اجازه‌ی ورود و خدمات پس از فروش برند HTC  را داده است.

بدینوسیله به استحضار می‌رساند شرکت پارس سامتل قشم با مجوز HTC و وزارت صنعت معدن و تجارت به عنوان نمایندگی رسمی فروش و خدمات پس از فروش این برند در کشور فعالیت می‌کند.

شرکت پارس سامتل قشم برای ایفای حق قانونی و رسمی خود، مراتب حقوقی و اداری را طی خواهد کرد تا طعم خدمات پس از فروش و گارانتی معتبر در کام کاربران تلخ نگردد.

منطبق بر سایت وزارت صنعت معدن و تجارت، نمایندگی شرکت پارس سامتل قشم (شماره ملی : ۱۴۰۰۵۰۶۴۷۲۱) از شرکت خارجی:HTC CORPORATION کشور تایوان با برند HTC از تاریخ صدور گواهی مورخ ۱۳۹۵/۰۸/۲۴ تا تاریخ ۱۳۹۶/۰۴/۳۰ متعبر است.

تصویر مجوز پارس سامتل قشم برای نمایندگی HTC

[ad_2]

منبع :زومیت