جدیدترین تصاویر گلکسی نوت ۸ نمای جلوی این گوشی را نشان می‌دهند

تاکنون عکس‌های زیادی از شکل و ظاهر نمای پشتی و جلویی گوشی‌ هوشمند گلکسی نوت ۸ سامسونگ منتشر شده است. امروز یکی از افشاگران اخبار فناوری، در حساب کاربری توییتر خود تصاویر جدیدی منتشر کرده که نمای جلویی فبلت مورد انتظار گلکسی نوت ۸ را نشان می‌دهد. بر خلاف بسیاری از تصاویری که قبلا از این محصول فاش شده، در این عکس‌های جدید گوشی مورد بحث بدون قاب محافظ به نمایش درآمده است. این احتمال وجود دارد کهگلکسی نوت ۸ در تاریخ ۲۳ آگوست (یکم شهریور) به‌صورت رسمی معرفی شود. از آنجا که روند کاهشی فروش گلکسی اس ۸ آغاز شده است، معرفی گلکسی نوت ۸ احتمالا کمی زودتر از موعد مورد انتظار انجام خواهد شد.

مقالات مرتبط:

در بسیاری از تصاویر قبلی فاش شده از گلکسی نوت ۸، شاهد دوربین دوگانه‌ی پشتی روی این محصول بودیم. ظاهرا سامسونگ تصمیم گرفته است همانند دو گوشی‌ هوشمند گلکسی اس ۸ و گلکسی اس ۸ پلاس، سنسور اثر انگشت گلکسی نوت ۸ را نیز در پشت این دستگاه تعبیه کند. البته یک تغییر بزرگ در محل جای‌گیری سنسور اثر انگشت نوت ۸ وجود دارد. محل قرارگیری سنسور اثر انگشت در گلکسی اس ۸ و اس ۸ پلاس باعث می‌شود لنز دوربین در اثر تماس با انگشت کاربر، پر از لکه باشد؛ اما در گلکسی نوت ۸ این سنسور به‌واسطه‌ی فلش ال‌ای‌دی دوگانه، از لنز دوربین جدا شده است.

با توجه به خبرها و شایعاتی که تا به این لحظه از فبلت پرچم‌دار بعدی سامسونگ منتشر شده است، تقریبا می‌دانیم که این محصول چه ویژگی‌هایی خواهد داشت و طراحی آن چگونه خواهد بود. قیمت احتمالی گلکسی نوت ۸ سامسونگ حدود ۹۰۰ دلار آمریکا اعلام شده است.

نظر شما در این مورد چیست؟

منبع: زومیت