تیزر جدید دوربین دوگانه ال جی جی ۶ را تایید می‌کند


تیزر جدیدی برای گوشی‌ هوشمند ال‌جی جی ۶ منتشر شده که وجود دوربین دوگانه را در این محصول تایید می‌کند.

ال‌جی یک تیزر ویدیویی جدید برای گوشی‌ هوشمند پرچمدارش، جی ۶، در کانال رسمی خود در یوتیوب منتشر کرده است. این شرکت اخیرا تیزرهای ویدیویی خود را از طریق این کانال منتشر می‌کند که برخی از این ویدیوها نیز بسیار جذاب به‌نظر می‌رسد. جدیدترین تیزر منتشر شده از شرکت مورد بحث در مورد گوشی جی ۶ است چراکه این محصول فردا در کنگره‌ی جهانی موبایل ۲۰۱۷ بارسلون معرفی خواهد شد.

اگر نگاهی به اولین کلیپ منتشر شده توسط ال‌جی بیاندازید به این مورد اشاره شده که کار با دستگاه‌هایی که ابعاد بزرگ دارند تا چه حد می‌تواند آزاردهنده باشد و در پایان ویدیو یاد شده ال‌جی سوالی از شما می‌پرسد: «آیا مشکلی با گوشی‌های بزرگ ندارید؟» در دومین ویدیو به نکته‌ای خلاف آنچه گفته شد اشاره می‌شود. در این ویدیو به این موضوع پرداخته شده که زندگی با وسایل کوچک چقدر می‌تواند آزار دهنده باشد؛ به عنوان مثال چتر کوچک هنگام باریدن باران یا اینکه روی یک نیمکت تعداد افراد زیادی بنشینند. البته در این ویدیو به همین صورت یک گوشی‌هوشمند نمایان می‌شود که نمایشگر آن بسیار کوچک است. در پایان ویدیو یاد شده ال‌جی از شما مجددا سوالی می‌پرسد: «آیا با سایز کوچک نمایشگر مشکلی ندارید؟» این دو ویدیو در واقع سعی دارند تا ابعاد گوشی ال‌جی جی ۶ و نیز سایز نمایشگر این محصول را به ما یادآوری کنند. با توجه به آنچه در دو ویدیو مورد بحث اشاره شده می‌توان گفت که گوشی پرچمدار جدید ال‌جی با وجود ابعاد مناسب، از نمایشگری بزرگ بهره می‌برد و این یعنی حاشیه‌های این دستگاه بسیار کم خواهد بود. همچنین خود گوشی به نحوی طراحی شده تا برای استفاده‌های روزمره با مشکل خاصی مواجه نشوید؛ حداقل ال‌جی در ویدیوهای تبلیغاتی خود سعی داشته که چنین مفهومی را به ما القا کند.

اما سومین کلیپی که در پایین این مطلب مشاهده می‌کنید از نظر زمانی کوتاه‌تر از دو تیزر قبلی است، با این حال این موضوع را تایید می‌کند که گوشی‌هوشمند ال‌جی جی ۶ از دوربین دوگانه‌ی پشتی بهره خواهد برد. کمپانی ال‌جی در این کلیپ بخشی از یک تکه چوب را نشان می‌دهد که در طول این ویدیو تغییر می‌کند و در پایان بخش پشتی گوشی جی ۶ با دوربین دوگانه نمایش می‌یابد. گوشی‌هوشمند ال‌جی جی ۶ فردا در رویداد مطبوعاتی اختصاصی ال‌جی در کنگره‌ی جهانی موبایل امسال رسما معرفی خواهد شد.

نظر شما در این مورد چیست؟منبع :زومیت